Гомін Галичини

останні новини


ДЕРЖАВА

Президент
Верховна Рада
Кабінет міністрівУ Стебнику на Львівщині люди нарікають на бездіяльність правоохоронних органів

2014-12-11 18:18:27


У Стебнику на Львівщині люди нарікають на бездіяльність правоохоронних органів

У м.Стебнику на Львівщині в одному з магазинів, які самовільно торгують алкоголем після 22 год., про що зауважили депутати, правоохоронці виявили цілий склад алкогольних пляшок "самопалу" із вручну штампованими наклейками. Та магазин і нині продовжує торгувати алкоголем у нічний час.

На це звернули увагу начальника міліції під час його звіту на черговій сесії міської ради Наталія Беднарчик та Роман Броницький. Вони також нагадали правоохоронцям про зафіксовані випадки продажу алкоголю неповнолітнім. Тільки чомусь власникам нічних магазинів усе сходить з "рук".

Питання роботи міліції було внесено до порядку денного чергової сесій міської ради не випадково. Нещодавнє жорстоке вбивство матері і сина викликало в людей тривогу за своє життя. Містом ширяться чутки про те, що осіб, яких підозрівають у вбивствах, випустили під заставу. Що одного з них "прикриває" прокуратура. Люди нарікають на бездіяльність правоохоронних органів.

Аби прояснити реальний стан справ та зняти соціальну напругу серед населення, політичні та громадські діячі запропонували заслухати на сесії міської ради звіт щодо роботи стебницької міліції у місті.

Начальник Стебницького міського відділу міліції Юрій Малиш спростував чутки про те, що підозрюваних у жорстокому вбивстві випущено на поруки. "Ця інформація не відповідає дійсності", - наголосив посадовець.

За словами очільника міліції, останнім часом місто потерпає від квартирних крадіїв. Нерозкритими є 19 злочинів, пов'язаних з проникненням у помешкання стебничан і викраденням майна.

У статистиці правоохоронців Стебника числиться ще 2 розбійних напади та 4 пограбування. Один вчинений злочин поніс за собою тяжкі тілесні ушкодження.

Прослухавши звіт очільника стебницьких правоохоронців, депутати не забарились із запитаннями. Переважна їх більшість стосувалася продажу алкоголю в нічний час. Депутат Ярослав Пецюх поцікавився в очільника місцевої міліції чи відсторонені від виконання посадових обов'язків 4 його підлеглих на період ведення слідства у справі про завдання тілесних ушкоджень мешканцю Стебника. Як випливає з поданої потерпілим заяви у прокуратуру, мова йде про його жорстоке побиття місцевими правоохоронцями, яке трапилось майже місяця тому. Головний стебницький міліціонер ухилився від прямої відповіді. Визнав лише те, що Дрогобицька міжрайонна прокуратура дійсно розглядає заяву про жорстоке побиття стебничанина. І що за фактом злочину проводиться розслідування. Але вищезгадані правоохоронці і досі працюють в стебницькій міліції.

На сесії обговорювалося також питання щодо співпраці народної самооборони та міліції. Йшлося про патрулювання в нічний час.

Керівник "Народної самооборони" у Стебнику Тарас Кузьмак сказав, що останнім часом патрулювати добровольці зголошуються усе рідше. Бо засобів для оборони у них немає. І дозволу на носіння зброї також. Та й на "голому ентузіазмі" (а робота патрульних добровольців-стебничан поки що проводиться на громадських засадах) - далеко не "заїдеш".

джерело: Дрогінфо


Що ще читають на цю тему
Коментарів нема
Додати коментар


Коментар

товари для художників

Тільки у нас, в Україні, перебігаючи дорогу на червоне світло, тебе може збити пішохід, що біжить на зустріч...

Акушерка запитує молоду матусю:

- А батько дитини буде присутній при родах?

- Навряд чи…

- А чому?

- Та він з моїм чоловіком в поганих стосунках.
JOOBLEСтарлан


Лісапетний батальйон
Дрогобицький театр

©
Гомін Галичини 2014-2017

Редакція сайту не несе відповідальності за достовірність і зміст інформаційних повідомлень