Гомін Галичини

останні новини


ДЕРЖАВА

Президент
Верховна Рада
Кабінет міністрівПочатки антикорупційної діяльності у Трускавці

2014-12-11 18:36:44


Початки антикорупційної діяльності у Трускавці

Місяць тому, 8-11 листопада 2014 р., відбулося погодження кандидатури журналіста Володимира Ключака на голову антикорупційної структури у Трускавці та реєстрація її представництва у місті-курорті. Оскільки питання, пов’язані з антикорупційною та люстраційною діяльністю зараз цікавлять багатьох, то представництво Антикорупційного об`єднання у м. Трускавці хоче подати звіт про перший місяць діяльності.

1. Формування команди. За цей місяць до участі в антикорупційній структурі залучено 15 осіб, які виявили бажання реально працювати, вносити свій вклад у подолання корупції в місті. Відмовлено в участі у роботі організації посадовим особам органу місцевого самоврядування, які мали бажання влитися у структуру. Розподілено обов`язки між членами команди (збір інформації, юридичний супровід, організаційні питання, ведення документації, створення громадської приймальні, співпраця).

2. Співпраця в антикорупційній діяльності. Налагоджено співпрацю з іншими організаціями, які займаються антикорупційною та люстраційною діяльністю в регіоні, зокрема щодо співробітництва у інформаційній сфері, обміну досвідом, проведенням спільних тренінгів. Здійснено домовленості про співпрацю в антикорупційній сфері з рядом громадських організацій м. Трускавця, а також з окремими політичними партіями.

3. Експертиза офіційних документів. Розпочато проведення громадської експертизи рішень Трускавецької міської ради та виконавчого комітету Трускавецької міської ради за 2012-2014 рр. на предмет корупційних діянь. Виявлено, що окремі рішення потребують детального аналізу як такі, в яких наявні елементи корупційних діянь, зокрема неправомірної вигоди окремих посадових осіб чи суб`єктів комерційної діяльності. Готуються відповідні матеріали для подання до правоохоронних органів.

4. Моніторинг діяльності міліції. Розпочато моніторинг діяльності правоохоронних органів, зокрема Трускавецького міського відділу ГУ МВС України у Львівській області, на предмет корупційних діянь. Вивчається питання отримання неправомірної вигоди через умисне закриття кримінального провадження у справі одного з суб`єктів господарювання м. Трускавця, який наніс збитків державі Україна в особливо великих розмірах, а також інші питання економічної безпеки держави Україна.

5. Збір інформації. Започатковано збір інформації про підозру у вчиненні корупційних діянь, налагоджено механізм зберігання, перевірки та обробки такої інформації.

6. Навчальна діяльність. Проведено навчання основ антикорупційного законодавства в Україні.

7. Моніторинг політичної діяльності. Антикорупційне об`єднання (представництво у м. Трускавці) здійснює моніторинг діяльності представників різних політичних сил на предмет можливих корупційних діянь. Це стосується як політиків місцевого рівня від різних політичних сил, так і представників виконавчої та законодавчої влади всеукраїнського рівня, які мають певне відношення до м. Трускавця. Прикладом може стати діяльність підприємств, пов`язаних з народним депутатом, який голосував за диктаторські закони 16 січня 2014 р., проте все-таки знову здобув собі мандат народного депутата і є співвласником ряду комерційних об`єктів у м. Трускавці.

8. Планування діяльності на 2015 рік. Здійснено попереднє обговорення планів діяльності антикорупційної структури у Трускавці на 2015 рік. Розширені збори із затвердженням плану діяльності на 2015 рік заплановано провести 30 грудня 2014 р.

9. Співпраця з прокуратурою та Службою безпеки України. З метою запобігання корупційних діянь в м. Трускавці та виявлення фактів хабарництва, корупції, порушень чинного законодавства України прийнято рішення про надання інформації про виявлення таких фактів в прокуратуру м. Трускавця та міський відділ Служби безпеки України.

10. Прозорість діяльності. З метою донесення до населення м. Трускавця інформації про діяльність представництва Антикорупційного об`єднання прийнято рішення мінімум раз в квартал подавати інформаційну довідку про здійснену діяльність. З метою захисту членів організації та недопущення витоку інформації, яка може бути важливою для вчинення слідчих дій, вирішено ділити інформацію, яка потрапляє в Антикорупційне об`єднання, на відкриту та закриту. Прийнято рішення про забезпечення конфіденційності осіб, які надають інформацію в антикорупційну структуру Трускавця, а також про конфіденційність осіб – членів організації. Єдиною публічною особою, яка здійснюватиме контакти Антикорупційного об`єднання з правоохоронними органами, вирішено призначити голову структури (на цей момент це журналіст Володимир Ключак, тел. 097-38-36-112, електронна скринька anda_panda@ukr.net).

Антикорупційне об`єднання (представництво у м. Трускавці), 10 грудня 2014 р

 

джерело: Трускавецький вісник


Що ще читають на цю тему
Коментарів нема
Додати коментар


Коментар

товари для художників

Допомагайте тим, хто в біді, і вони будуть пам’ятати про вас, коли знову будуть в біді.
Ух і класно вчора посиділи! Чий це день народження був? Як весілля? Як моє?!JOOBLEСтарлан


Лісапетний батальйон
Дрогобицький театр

©
Гомін Галичини 2014-2017

Редакція сайту не несе відповідальності за достовірність і зміст інформаційних повідомлень