Гомін Галичини

останні новини


ДЕРЖАВА

Президент
Верховна Рада
Кабінет міністрівІз наради у міського голови Борислава

2014-12-14 17:25:17


Із наради у міського голови Борислава
грудень, 2014 Петро Магур
 

Зазвичай, звітуючи на вівторкових нарадах, «надзвичайники» завжди були лаконічними – служба працювала у звичному режимі, нічого особливого не сталося. Цього ж разу керівник управління надзвичайних ситуацій і цивільного захисту населення Олег Кобилецький розпочав свій звіт з невтішного факту: нещодавно в одному з гаражів, що в районі вул. Дорошенка, «загазувалися» 18-річний хлопець та 17-річна дівчина, студентка медичного коледжу. На момент прибуття «швидкої» дівчина була вже мертва, а ось юнака медики скерували до обласної лікарні. Нещасний випадок з фатальним результатом спонукав до проведення відповідної роз’яснювальної роботи.
Міський відділ внутрішніх справ минулого тижня працював у звичному режимі. Єдине, що привернуло увагу правоохоронців, – це затримання злочинця, який перебував у розшуку.
Оборонно-мобілізаційний відділ розпочав зараз роботу з поновлення військового обліку та уточнення даних мобілізаційного характеру. Як наголосив керівник служби Володимир Івасенко, йдеться не про мобілізацію юнаків призового віку в зону АТО, а про облік усіх військовозобов’язаних віком до 60-и років на випадок подальшого загострення військового конфлікту на сході України.

джерело: Нафтовик Борислава


Що ще читають на цю тему
Коментарів нема
Додати коментар


Коментар

товари для художників

Дурнів на світі мало, але розставлені вони так грамотно, що зустрічаються на кожному кроці.

Загадка: Сергій заробляє в місяць 20 тисяч гривень. А його дружина Оля витрачає в місяць 40 тисяч гривень. Питання: Сергій здогадується про існування Антона?JOOBLEСтарлан


Лісапетний батальйон
Дрогобицький театр

©
Гомін Галичини 2014-2017

Редакція сайту не несе відповідальності за достовірність і зміст інформаційних повідомлень