Гомін Галичини

останні новини


ДЕРЖАВА

Президент
Верховна Рада
Кабінет міністрівЕкс-мер Трускавця з дружиною стали фермерами

2014-12-17 21:59:29


Екс-мер Трускавця з дружиною стали фермерами

Сесія Дрогобицької райради затвердила технічну документацію з нормативної грошової оцінки земельної ділянки площею 7 гектарів на території Почаєвицької сільради для ведення фермерського господарства Галині Грицак – дружині екс-мера Трускавця Лева Грицака.

Пан Лев був присутній на сесії, позаяк депутати також розглядали технічну документацію з нормативної грошової оцінки земельної ділянки площею 13,2 гектара, запланованої для передачі в оренду ТзОВ ГКК «Карпати», яке він очолює, для риборозведення на території Волянської сільради.
Як розповів Лев Грицак, ставки тут були ще за Австрії. Зараз для їхнього відновлення потрібні великі капіталовкладення. Наразі з 13 га вдалося привести до ладу хіба 2. На це потрачено 2,5 мільйона гривень. Окрім того, «Карпати» вже зробили сюди дорогу, проводять світло та газ. А ще відремонтували ФАП та школу. Тому орендну плату в розмірі 12 відсотків від нормативної грошової оцінки землі він вважає трохи зависокою.
Сесія також затвердила нормативну грошову оцінку земельних ділянок в розмірі 18 га на території Попелівської сільради для передачі в оренду для ведення фермерського господарства Р. Винару, окрім неї 1,6282 га на території Летнянської сільради для передачі в оренду ТОВ «Мінерали Прикарпаття» під розробку Рівненського родовища суглинків та глин та ще одну ділянку площею 2,5330 га для цієї ж мети.

Новини Трускавця

джерело: Lifeinfo


Що ще читають на цю тему
Коментарів нема
Додати коментар


Коментар

товари для художників

Допомагайте тим, хто в біді, і вони будуть пам’ятати про вас, коли знову будуть в біді.
- Наталочко, сонечко, до нас сьогодні гості зайдуть, приготуй щось на вечерю? - Без проблем, а як приготувати - щоб ще прийшли чи щоб більше не приходили?JOOBLEСтарлан


Лісапетний батальйон
Дрогобицький театр

©
Гомін Галичини 2014-2017

Редакція сайту не несе відповідальності за достовірність і зміст інформаційних повідомлень