Гомін Галичини

останні новини


ДЕРЖАВА

Президент
Верховна Рада
Кабінет міністрівДрогобиччина: Свято Святого Миколая – одне із найулюбленіших дитячих свят,

2014-12-19 14:12:14


Дрогобиччина: Свято Святого Миколая – одне із найулюбленіших дитячих свят,

 

Ви пам’ятаєте з яким зачудуванням і нетерпінням чекали на Новий Рік, коли були дитиною? І як Вас могло потішити чарівне дійство у дитячому садку, присвячене початку нового року? Це і не дивно, адже свято Святого Миколая – одне із найулюбленіших дитячих свят, яке не тільки приносить їм радість, а й вчить милосердю. Оскільки зараз у країні напружена ситуація і багато чоловіків зараз воюють в АТО, ГО «Дрогобицький майдан» вирішила трошки потішити дітей наших вояків і влаштувала для них свято. 

До цієї ініціативи долучилися і педагогічний колектив ВПУ №19, який не тільки запропонував провести захід у своїх стінах, а й зібрали кошти у розмірі 790 грн. та допомогли напекти солодких миколайчиків, і Центр душ пастирства молоді, і студенти ДДМУ ім.Барвінського, і садочок «Янголятко», і п. Наталя Ластов’як, і інші небайдужі дрогобичани. Загалом на святі були присутніми близько 60 дітей, які мали можливість насолодитися виставою і, по її закінченню, отримали подарунки від Святого Миколая. А ті, хто за певних обставин не змогли бути присутніми на святі, отримали подарунки на штабі ГО "Дрогобицький майдан".

 

 

Прес-служба ГО "Дрогобицький Майдан"

джерело: Прес-служба ГО "Дрогобицький Майдан


Що ще читають на цю тему
Коментарів нема
Додати коментар


Коментар

товари для художників

Тільки у нас, в Україні, перебігаючи дорогу на червоне світло, тебе може збити пішохід, що біжить на зустріч...
- Наталочко, сонечко, до нас сьогодні гості зайдуть, приготуй щось на вечерю? - Без проблем, а як приготувати - щоб ще прийшли чи щоб більше не приходили?JOOBLEСтарлан


Лісапетний батальйон
Дрогобицький театр

©
Гомін Галичини 2014-2017

Редакція сайту не несе відповідальності за достовірність і зміст інформаційних повідомлень