Гомін Галичини

останні новини


ДЕРЖАВА

Президент
Верховна Рада
Кабінет міністрівСтудентська рада Львова пропонує надавати стипендії залежно від доходу сім’ї, – Филипець

2014-12-21 23:09:15


Студентська рада Львова пропонує надавати стипендії залежно від доходу сім’ї, – Филипець

Студентська рада міста Львова пропонує не скасовувати виплати стипендії, а лише змінити її модель. Приміром, вираховувати стипендійні виплати від доходу сім’ї. Відтак, батькам студента потрібно буде подати декларацію про власні доходи. Тим часом, студентам з відмінними успіхами у навчанні вартує виплачувати стипендії вдвічі, а то й втричі більші, аніж звичайні.

Таку думку висловив голова студентського ради Львова Євген Филипець під час інформаційно-аналітичного проекту «Погляд на тиждень» на телеканалі zik (щосуботи о 21:00).

Мер студентів Львова переконаний, близько 80% спудеїв живуть за стипендію. А, відтак, скасування стипендії призведе до того, що студенти масово шукатимуть підзаробітку, чим і шкодитимуть власному навчанню.

«Студентська рада міста Львова, щодо відміни стипендій, написала листа Арсенію Яценюку. Ми очікуємо на відповідь до 22 грудня. Далі, ймовірно, виходитимемо на пікети. Також ми пропонуємо організувати загальнонаціональний круглий стіл за участі представників Міністерства фінансів, Міністерства освіти та високопосадовців, на якому нам вдасться спільними зусиллями розставити правильні акценти, якою, у нелегкий для країни час, повинна бути освіта», – наголосив Євген Филипець.

джерело: zik.ua


Що ще читають на цю тему
Коментарів нема
Додати коментар


Коментар


©
Гомін Галичини 2014-2017

Редакція сайту не несе відповідальності за достовірність і зміст інформаційних повідомлень