Гомін Галичини

останні новини


ДЕРЖАВА

Президент
Верховна Рада
Кабінет міністрів
Анекдоти

По кладовищу їде процесія з джипів, до останього причіплена лодка з труною. Зупиняються біля ями починається панахида. Хтось цікавиться.... - напевне померший був заядлий рибак? - чому був? Зараз тещу поховаємо і на рибу....

Оцініть: -2 -1 0 1 2 оцінка 37

Сидить компанiя в кнайпi, п'є пиво. Вийшов один до кльозету, вернувся i каже: "За здоров'я пана Зеня!". Випили. Вийшов другий до кльозету, вернувся i каже: "За здоров'я пана Зеня!". Випили. За ним вийшов третiй, далi четвертий i так кожен пiсля вiдвiдин кльозету проголошує тост за пана Зеня. А шостий не може зрозумiти, про якого пана Зеня йдеться i врештi питає: - Що то за пан Зеньо? І чому ми за него п'ємо? А йому відказують: - Пiди до кльозету. Вiн пiшов. Дивиться - на стiнi написано "Смерть москалям! Пан Зеньо".

Оцініть: -2 -1 0 1 2 оцінка 0

- Слухай, ти звідки мені постійно дзвониш? Щось номер не визначається. - З домофона, придурку. Відкрий двері, я вже тут третю годину стою!!!!!

Оцініть: -2 -1 0 1 2 оцінка 20

Він хотів налагодити відносини з тещею і вирішив замовити їй по Інтернету красиве модне плаття, але, як на зло, вона прокинулася якраз в той момент, коли він вимірював її рулеткою...

Оцініть: -2 -1 0 1 2 оцінка 11

В добі 24 години, а в ящику 24 бутилки пива. Думаєте, це просто так? СПІВПАДІННЯЧКО?

Оцініть: -2 -1 0 1 2 оцінка 13

Дві блондинки: - Оля, скажи, а коли я копіюю мишкою текст, де він зберігається? - Як де? Звичайно в мишці!

Оцініть: -2 -1 0 1 2 оцінка 5

- Наталочко, сонечко, до нас сьогодні гості зайдуть, приготуй щось на вечерю? - Без проблем, а як приготувати - щоб ще прийшли чи щоб більше не приходили?

Оцініть: -2 -1 0 1 2 оцінка 17

— Розо, як тобі подобається моя нова сукня?

— Вибач, Саро, я поспішаю, мені зараз не до скандалів!

Оцініть: -2 -1 0 1 2 оцінка 13

- А давай курити кинем? - Нашо? - Ну як, це ж економія яка за місяць! - Давай тоді і пити кинем... - От навіщо тобі стільки грошей?

Оцініть: -2 -1 0 1 2 оцінка 15

Маленький хлопчик бігає по квартирі. Скидає книжки з полиць, розкидає одяг, перекидає стільці. Прибігає мама: - Ти що робиш? - Бавлюся у гру. - У яку? - ...твою мать, де ключі від машини?!

Оцініть: -2 -1 0 1 2 оцінка 11

1   2   3   4   >   >>  
товари для художників

Допомагайте тим, хто в біді, і вони будуть пам’ятати про вас, коли знову будуть в біді.
- Наталочко, сонечко, до нас сьогодні гості зайдуть, приготуй щось на вечерю? - Без проблем, а як приготувати - щоб ще прийшли чи щоб більше не приходили?JOOBLEСтарлан


Лісапетний батальйон
Дрогобицький театр

©
Гомін Галичини 2014-2017

Редакція сайту не несе відповідальності за достовірність і зміст інформаційних повідомлень