Ульотне відкриття нового пабу

2014-12-23 13:36:39


19 грудня, на свято Миколая, попри всі складнощі та тривожні новини, діти та дорослі отримали очікувані подарунки та зовсім несподівані сюрпризи. Тому, що людина не може постійно жити в напрузі та стресі, а намагається попри все зробити свято рідним, близьким, знайомим і не дуже. Приємне і красиве свято подарувало цього дня трускавчанам та гостям міста «Сузір’я Лева» – на вулиці Данила Галицького,2 біля СПА-центру «П’ятий океан» відкрито реконструйований новий «старий» паб «Ульотне пиво».

Все тут зроблено для затишного відпочинку та задоволення справжніх мужчин та їх подруг – пілотно-повітряна атрибутика, плазмовий екран для перегляду найцікавіших спортивних подій та живе Микулинецьке пиво. На відкритті на гостей чекало багато цікавих конкурсів та вікторин, в тому числі й з випивання пива. Неповторну музичну атмосферу створив кавергурт «cherry bombers». А під закінчення вечора ведуча свята Зоряна Конопельська повідомила гостям, яким принесли рахунки за замовлені страви та напої, що ці рахунки вони не оплачують, а можуть просто забрати собі на пам’ять, бо з кожного столика за вечір – лише по символічній одній гривні на початок.

А вже з 20 грудня в пабі був заведений та почав діяти Календар випитого пива, в якому потрібно зареєструватися, і де фіксуватимуться всі випиті бокали гостей. І за підсумками місяця найбільші поціновувачі пінного напою отримають призи.

На закуску до пива в пабі «Ульотне пиво» пропонуються страви на грилі, цікаві салати та гарячі страви. Якщо після солоного захочеться солоденького, є й фірмові десерти.

Іра Циган

 

джерело: Трускавецький вісник