Дрогобицький осередок Союзу Українок долучився до акції «Смаколики для бійців АТО»

2014-12-29 15:26:34


Дрогобицький міськрайонний осередок Союзу Українок різноманітними пирогами, медівниками та солодким печивом долучився до гуманітарного заходу «Смаколики для бійців АТО», який провела напередодні новорічно-рідвяних свят спільнота «Дрогобич sos: допомога армії».

Про це повідомив власкор ia zik.

Особливо активно до акції приєдналися союзянки із Бистриці, Добрівлян, Уличного, Доброгостова, Лішні, Нагуєвич  і, звісно, з Дрогобича.

Їх привозили і приносили звідусіль – великі і малі пакунки зі смачним ароматом домашнього свята. До гостинців писалися теплі і щирі слова подяки, побажання здоров’я, міцного бойового духу, перемоги і повернення до рідного дому…

Слова захоплення кулінарною творчістю союзянок висловив один з воїнів Української Армії дрогобичанин Іван Прим’як, що цими днями повернувся додому на нетривалий перепочинок. Від бійців-побратимів, земляків, які воюють, зокрема, у складі сьомого окремого полку армійської авіації (відомий у народі як Калинівський полк на Львівщині), він подякував за допомогу, «яка не тільки годує і зігріває – вона ніби часточка рідного дому, вона сил додає, впевненості та наснаги».

         

джерело: Zik.ua