Діти з багатодітних сімей залишились без опіки держави

2015-01-06 15:27:03


Директор ДЮСШ міста Дрогобича дуже стурбований і переживає щоб верховна рада залишила пільги для дітей з багатодітних сімей, тому що нажаль більшість батьків не мають можливості оплатити навчання у спортивних секціях, музичних школах, художніх школах. Натомість до сьогоднішнього дня діти з багатодітних сімей мали пільги і могли безкоштовно навчатися у секціях, а не шукати дозвілля у підворотнях, підвадах, горищах, нюхаючи клей та споживаючі наркотики.

Діти - це наше майбутнє. Як ми їх виховаємо - такими вони і підуть у світ. Щоб мати гідних захісників вітчизни, потрібно від малечку зацікавити їх спортом,  музикою, малюванням та іншими видами мистецтва, відкривати таланти нашої рідної неньки України.

Є дуже добрий приклад - дрогобичанин, хлопчик, який навчається у 8-му класі, з багатодітної сім'ї, виконує програму майстра спорту. Він є гордістю Дрогобича. В той же час його батьки не можуть оплачувати навчання. Тато десь гуляє, мама працює і отримує 50 грн. на день. Це нереально оплатити дитині навчання в таких умовах.

Тому уряд має переглянути цю частину буджету і залишити маленьке віконечко світла для майбутнього дітей з багатодітних сімей.

Віддача буде сторицею.

Це питання до народного депутата Матківського є дуже важливим для всіх і стосується напряму до Верховної Ради. І має бути негайно і невідкладно вирішене на користь дітей.

Анна Баневська

джерело: власне