У Дрогобичі відбувся урочистий винос Дідуха на площу Ринок

2015-01-12 17:06:06


6 січня, у Дрогобичі секретар міської ради, в.о. міського голови  Тарас Метик разом працівниками Ратуші урочисто винесли на площу Ринок Дідуха і встановили його поруч з Різдвяною шопкою.

 

Благословив дійство о. Дмитро Заміщак. Звертаючись до присутніх, він, зокрема, мовив: «Просимо Божого благословення нашому народові, щоб якнайшвидше на українській землі запанував мир. Але для того, що він був, маємо здобути перемогу – перемогти себе, народитися до нового життя – життя у Христі і любові. Лише тоді будуть очікувані перемога і мир».

 

Секретар міської ради, в.о. міського голови Тарас Метик нагадав, що Дідух є оберегом, який захищає від усього злого.

«Ми встановили символ, який нас єднає і гуртує в єдину українську родину, - сказав посадовець, - засвідчує, що ми є працьовитий народ, який сіє, творить і хоче мати свою велику багату Українську державу».

 

Т.Метик привітав дрогобичан і гостей з Донецької, Луганської областей, Республіки Крим з Різдвом Христовим і побажав, щоб в Україні запанували достаток, благополуччя, мир і злагоду.

«І щоб, сідаючи до сьогодні до Святої вечері, ви згадали тих, хто нині відстоює Україну, хто впав на болі бою, здійснивши героїчний чин в ім’я свободи свого народу», - наголосив міський керманич.

 

Відділ культури і мистецтв виконавчого комітету міської ради підготував для Дрогобича і гостей міста низку заходів на святкові дні. Зокрема, 9 січня на площі Ринок відбудеться велике концертне дійство "Колядує Франкове Підгір’я". 

 

джерело: Дрогобицьке земляцтво