У Трускавці розпочався Всеукраїнський фестиваль-конкурс «Яскрава країна» – 2015»

2015-01-12 17:46:33


9 січня, у Трускавці на головній сцені майдану Незалежності відбулося урочисте відкриття vi Всеукраїнського фестивалю-конкурсу дитячої та юнацької творчості «Яскрава країна» – 2015». Його учасники влаштували святковий концерт для жителів і гостей міста та порадували присутніх своєю творчістю.

 

У другій половині дня відбувся традиційний святковий концерт різдвяних пісень у храмі Покрови Пресвятої Богородиці. На вечір заплановано

концерти-відкриття у санаторіях «Дніпро-Бескид», «Весна», «Перлина Прикарпаття», «Карпати», «Женева».

 

У фестивалі беруть участь вокальні та хореографічні колективи з усієї України. Цього року фестиваль відвідає рекордна кількість конкурсантів – 1200 осіб -віком від 6 до 25 років.

«Важливо, що у цей тяжкий для України час, знайшли змогу приїхати до Трускавця на фестиваль колективи з Донецької області», - наголосили у міській раді.

 

Під час конкурсів юних артистів оцінюватимуть заслужені діячі культури та народні артисти України. Головою вокального журі є Лариса Стадніченко - народна артистка України, солістка Одеської філармонії, доцент Одеської національної музичної академії ім. А. В. Нежданової. Голова журі – Ірина Миколаївна Гутник, м. Київ. Завідувач кафедри народної хореографії, кандидат педагогічних наук, професор Хореографію оцінюватиме журі, яке очолює Ірина Гутник (м. Київ) - завідувач кафедри народної хореографії, кандидат педагогічних наук, професор.

 

Протягом наступних двох днів у ПК ім. Т. Шевченка та ТзОВ «ГКК «Карпати» відбуватимуться конкурсні перегляди

 

11 січня у рамках фестивалю відбудеться традиційний «Зірковий вечір в «Яскравій Країні» у ПК ім. Т. Шевченка за участю зірок фестивалю, на якому прозвучать твори сучасної української естради у виконанні учасників зі складу журі. Разом із зірками отримають змогу заспівати учасники фестивалю, які найкраще проявлять себе протягом конкурсного відбору.

 

Гала-концерт і нагородження учасників фестивалю заплановано на 12 січня. За рішенням журі буде присуджено два гран-прі – з вокалу та хореографії.

 

Нагадаємо, що організатором фестивалю виступає громадська організація «Яскрава Країна». Його метою є розвиток дитячого хореографічного і вокального мистецтва, обмін досвідом, розвиток і зміцнення творчих зв’язків, знайомство з історичною та культурною спадщиною Львівщини.

 

 


джерело: Дрогобицьке земляцтво