Керівник ТзОВ у Дрогобичі піде під суд за невиплату зарплати

2015-01-23 19:41:06


Працівники Державної служби боротьби з економічною злочинністю ГУМВС України у Львівській області за процесуального керівництва обласної прокуратури викрили 60-річного керівника одного з ТзОВ у Дрогобичі, котрий не виплатив підлеглим майже 200 тисяч гривень заробітної плати.

Встановлено, що у 2014 році, на рахунки підприємства за шість місяців надійшло понад 2, 5 мільйона гривень, але керівник ТзОВ не виплатив працівникам зарплату, заборгованість по якій склала 191 тисячу гривень. У той же час наявні кошти він використав на закупівлю сировини для підприємства, оплату кредиту в банках та на інші витрати.

Зазначимо, що 60-річний керівник ТзОВ порушив вимоги Закону України "Про оплату праці", котрий передбачає, що виплата заробітної плати працівникам підприємства здійснюється у першочерговому порядку.

Матеріали кримінального провадження передбаченого ч.1 ст.175 (невиплата заробітної плати, стипендії, пенсії чи інших установлених законом виплат) КК України, скеровано на розгляд до суду. Санкція статті передбачає покарання у вигляді штрафу від п'ятисот до тисячі неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або виправних робіт на строк до двох років, або позбавленням волі на строк до двох років, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.

ВЗГ ГУМВС України у Львівській області,
за матеріалами УДСБЕЗ ГУМВС України у Львівській області

http://mvs.gov.ua/

джерело: Дрогінфо