інформаційно-аналітичний вісник «Єдина Країна»

2014-10-03 19:23:20


ПОРОШЕНКО: ЛЮСТРАЦІЇ БУТ?!

03.10.2014

http://www.ukrinform.ua/ukr/news/poroshenko_lyustratsiii_buti_1978029

 

Президент України повідомив, що прийняв рішення підписати закон "Про очищення влади". Про це Петро Порошенко написав у своєму Фейсбуці.

 

«Я прийняв рішення підписати важливий закон. Люстрації бути! Держапарат буде очищено від агентів КДБ та верхівки Партії регіонів!», - пише Глава держави.

 

У ПОРОШЕНКА ХОЧУТЬ ЗМІН?Т? СВІДОМІСТЬ ПРОКУРОРІВ

03.10.2014

http://www.ukrinform.ua/ukr/news/rnbo_obminu_teritoriyami_z_teroristami_ne_bude_1977947

 

На думку заступника глави Адміністрації Президента Олексія Філатова, результат судових реформ залежить від змін у свідомості самих суддів. Таку думку він висловив під час відкриття ІІІ судового форуму у Києві, передає кореспондент Укрінформу.

 

«Законодавчими змінами судові реформи не обмежуються. Судова система - це насамперед люди і це не тільки судді. Це і адвокати, і прокурори, і сторони, які беруть участь у судових процесах. Тому результат реформи - це насамперед зміни у поведінці цих осіб, для того, щоб змінилася їхня поведінка потрібно, щоб відбулися зміни у їхній свідомості», - зазначив Філатов.

 

Зокрема, за його словами, у найближчий час Президентом України Петром Порошенком буде створений координаційний орган, який буде виступати майданчиком для об'єднання багатьох ініціатив стосовно судової реформи.

 

«З одного боку, цей орган допоможе враховувати думку професійної громадськості при проведенні судової реформи, а з іншого боку, дозволить рухатися швидше у прийняття змін у судових реформах»,- додав він.

 

ЯЦЕНЮК ПРО ГОТОВНІСТЬ МОУ ДО З?М?: ПРОЦЕС ІДЕ, ДО ЗАВЕРШЕННЯ – ДОВГО

03.10.2014

http://www.ukrinform.ua/ukr/news/yatsenyuk_pro_gotovnist_mou_do_zimi_protses_ide_do_zavershennya___dovgo_1978060

 

Процес матеріально-технічного забезпечення Міністерства оборони України в осінньо-зимовий період розпочався, однак до його завершення ще довго.

 

Про це заявив Прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк за результати робочої наради в Міноборони з питання підготовки оборонного відомства до зими, передає кореспондент Укрінформу.

 

"Можу констатувати те, що процес розпочався, але дуже далеко до завершення цього процесу. І можна буде пересвідчитися у достовірності тільки тоді, коли це дійде до кожного солдата у зону АТО", - сказав він.

 

За словами прем'єра, вжиті Міноборони заходи "викликають питання".

 

Зокрема, на його думку, заявлений показник теплого одягу та спальних мішків, які витримують 15 градусів морозу, не є достатнім. "Тому Міністерство оборони зараз проведе повну ретельну експертизу усього, що закуповується  - і спальних мішків і одягу", - сказав він.

 

 При цьому, бушлати та валянки, якими планується, одягнути військових у великі морози, на переконання А.Яценюка - "не той підхід та не той взірець української армії".

 З огляду на це, глава уряду вказав на низку прийнятих рішень. Він зазначив, що залишок  коштів у розмірі 2,6 млрд грн, які не освоєні відомством, "до кінця року вже розписані і робляться відповідні державні замовлення".

 

Крім того, буде проведено експертизу і перевірку на предмет "реального теплозабезпечення і теплоефективності, як спальних мішків так і одягу, взуття".

 

Водночас, Міноборони, Нацгвардія, Держприкордонслужба та інші військові формування проведуть "перевірку достовірності по кількості калорій на харчування" у сухпайках.

 

Окрема увага буде приділена медичному забезпеченню. Як наголосив Прем'єр, не вистачає індивідуальних аптечок, броньованого медичного транспорту. З огляду на початок холодів та загрози респіраторних захворювань, також буде проведено закупівлю і роздачу для військовослужбовців відповідних медичних препаратів.

 

ЯЦЕНЮК НАЗВАВ ОФІЦІЙНУ КІЛЬКІСТЬ ПЕРЕСЕЛЕНЦІВ

03.10.2014

http://www.ukrinform.ua/ukr/news/yatsenyuk_nazvav_ofitsiynu_kilkist_pereselentsiv_1977901

 

Офіційна кількість переселенців із зони проведення антитерористичної операції на сході України становить 350 тисяч осіб. Про це повідомив прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк на зустрічі з представниками Всеукраїнської ради церков і релігійних організацій у п'ятницю в Києві, передає кореспондент Укрінфому.

 

"У нас вже зараз 350 тисяч переселенців. Це тільки офіційна цифра переселенців з території АТО", - сказав прем'єр. Яценюк нагадав, що уряд вже ухвалив низку рішень щодо персональних виплат переселенцям.

 

ПРЕМ'ЄР ПОПРОС?В НАСТОЯТЕЛІВ ЦЕРКОВ ДОПОМОГТ? ПЕРЕСЕЛЕНЦЯМ ПЕРЕЗ?МУВАТ?

03.10.2014

http://www.ukrinform.ua/ukr/news/yatsenyuk_poprosiv_nastoyateliv_tserkov_dopomogti_pereselentsyam_perezimuvati_1977903

 

Прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк звернувся з проханням до членів Всеукраїнської ради церков та релігійних організацій допомогти переселенцям із Донбасу пережити зиму. Про це він заявив під час зустрічі з ними у п'ятницю, передає кореспондент Укрінформу.

 

«Після того, як уряд прийняв окреме розпорядження про реєстрацію, будемо бачити реальну кількість переселенців. Ним також ввели процедуру і реєстрації, тому що людям якось треба перезимувати зиму. І сьогодні дивимося у санаторіях, де живуть люди, чи є тепло, чи десь потрібно підключати новий котел або ставити буржуйку, і дуже би просив вашої допомоги у тому, щоб допомогти владі пережити зиму для переселенців», - сказав Яценюк.

 

Він також зауважив, що зустрічається з представниками церков вже не вперше і всі вони не були марними. Зокрема, за словами глави уряду, вперше за 23 роки створили капеланську службу, запровадили ліцензування духовних начальних закладів нарівні з іншими вишами тощо.

 

ЯЦЕНЮК: ПІД ЧАС ВІЙН? НЕМАЄ АТЕЇСТІВ

03.10.2014

 

http://www.ukrinform.ua/ukr/news/yatsenyuk_pid_chas_viyni_nemae__ateiistiv_1977905

 

У важкі часи, під час війни, немає жодного атеїста. Про це заявив у п'ятницю Прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк під час зустрічі із членами Всеукраїнської ради церков та релігійних організацій, передає кореспондент Укрінформу.

 

«У такі важкі часи для країни, коли проходить війна, немає жодного атеїста. Всі разом з Богом, усі уповають на Бога, і всі просять допомоги в нього. І те, яким чином ви допомагаєте, як ви молитеся, як ви вселяєте віру в українців, як ви турбуєтеся про українських громадян і про країну в цілому - надважливо. Люди хочуть почути ваше слово, почути впевненість і тому я хочу вам щиро порядкувати за ту велику духовну справу, яку ви робите», - наголосив Яценюк.

джерело: Укрінформ