Я вірю в твоє величне майбутнє, моя горда Україно!

2014-10-08 17:31:26


 

 

 

 

Я вірю в твоє величне майбутнє, моя горда Україно!

 

Україна переживає драматичні, але історичні та доленосні часи. Сьогодні вирішується якою буде наша Україна, яке матиме «лице» перед світовою спільнотою,і як будуть жити її громадяни. Здійснюючи будь яку революцію, суспільство має за мету докорінно перебудувати свою державу, змінити її, перезапустити на інших принципах. Якою бачимо ми нашу Нову Україну

А ось і знову ми на вибори. Чи зміниться щось тепер?!

Моя думка така: до влади мають прийти кадри нової формації, не просто патріоти, а професіонали – патріоти! Нам не можна забувати сумний досвід помаранчевої революції. Скептики стверджують, що в наші часи це практично не можливо. Ще вчора я і сам був таким скептиком, але віднедавна Дрогобичем потягнулись чутки про такого собі молодого парубка, що і над новою економікою працював…на майдані і в АТО, в перших лавах з першого дня.., а сьогодні – кандидат в депутати. Мені захотілося взнати про нього більше. І вирішив я не з ним самим зустрітися, а з тими, хто його добре знає. Ось ВІН:

БОГДАН МАТКІВСЬК?Й …Коли над батьківщиною нависла загроза, він не вагаючись, в числі перших відправився на головну площу столиці, де ніколи не ховався за спинами побратимів. Пройшов шлях від небайдужого українця до командира 2 взводу 2 роти 1 резервного батальйону оперативного призначення ім. Кульчицького в АТО. Дивлячись в очі як ворогам, так і тим, кого ворог обманом змусив відвернутися від своєї Батьківщини – зрозумів, що перемогу можна отримати не лише зі зброєю в руках.

Через велику довіру до свого командира, через впевненість в тому, що йому не байдужа доля  та майбутнє не тільки його дітей, а й їх самих, хлопців, що закривають спиною  свою знеболену Україну – відрядили Богдана балотуватися в депутати, бо надіятись вже більше нема на кого.

 «…Ще вчора я не думав про депутатство. Але марно оббиваючи пороги можновладних кабінетів, та пропонуючи дієвий спосіб змінити життя українців, швидко вивести державу з кризи не тільки економічної, а й політичної – зрозумів, що справу треба брати в свої руки!..

…Я не обіцятиму Вам, що знищу всіх ворогів, що зміню всі закони, що завтра прийде райське життя і т.і. Ні. Але я обіцяю, що ще до кінця цього року українці матимуть реальну можливість покращити умови життя та побуту, …та матимуть реальну можливість впливати на все, що відбувається в нашій державі…»

(З програми Кандидата в депутати)

Протягом останніх семи років, не враховуючи піврічної перерви на ратні справи, Богдан Матківський працює в великій команді українських фахівців (не чиновників і не олігархів), зусиллями якої створено потужний «проект соціально-економічного розвитку «ПРОГРАМА-ЗЕТ»». Ідея дійсно не має аналогів в світі. Радикальне оздоровлення економіки та новітній підхід до побудови соціальних відносин в суспільстві - це мета та місія проекту. Місія не просто здійсненна, а навіть дуже реальна вже сьогодні! А це - і справді ДОСТУПНЕ житло, і додаткове пенсійне забезпечення, і безкоштовне накопичувальне страхування, і дешевий хліб та борошно…

І головне - Проект був винесений на Раду Майдану, підтриманий і отримав назву «Громадські Програми».

Довідавшись скільки вже зроблено і скільки заплановано - мені не зрозуміло, чому наші «шановні владні мужі» стільки років шукають спосіб хоч би щось поправити в тій нашій кульгавій економіці – і не знають (чи то не хочуть знати) що Україна багата не тільки своїми ланами, а й ідеями… Ні, не просто ідеями! Фахівцями, що здатні (і я в це вже вірю!) не тільки підняти з колін нашу неньку, а ще й надати приклад всьому світу! Можливо такі кандидати, як Богдан Матківський – це «перші ластівки» Нового Завтра України.

Микола nik

 

 

джерело: власне