Член вищої кваліфікаційної колегії суддів України – Ігор Самсін, все ж таки пішов у відставку!!!

2014-10-15 18:10:45


Член вищої кваліфікаційної колегії суддів України – Ігор Самсін, все ж таки пішов у відставку!!! Майже добровільно!

Інформацію про це було оприлюднено на офіційному сайті ВККСУ саме в той час, як ми з активістами перебували всередині будівлі, а на вулиці нас чекали однодумці, готові дістати з багажників та підпалити на території ВККСУ старі автомобільні покришки. Також був заготований сміттєвий бак, на всякий випадок…))) За моєю інформацією від надійних джерел сам Ігор Самсін в цей час перебував в приміщенні ВКССУ і наспіх писав заяву про свою відставку “заднім числом”. Типу він ще 10 числа це зробив… От же ж брехуни! )))

Принципово подав інформаційний запит, щодо самої дати написання заяви паном Самсіним. Це для мене принципово.

Але то все не дуже важливо для суспільства. Головне – одіозний чиновник пішов геть, назавжди, чого і треба було домогтися! Люстрація в судовій системі вже почалася. З маленькою перемогою, колеги!

Прогнозую, що тепер одіозні корумповані чиновники будуть масово писати заяви про добровільну відставку, усвідомлюючи, що Закон “Про очищення влади” все ж таки торкнеться і їх.

Поки одні ведуть боротьбу з наслідками (ігрові салони та наливайки), інші борються з причинами (свавілля в судовій системі, реформа правоохоронних органів).
Люстрація в дії!
І першим кроком стане люстрація судової гілки влади – бо саме з неї починається вся корупція та беззаконня в країні.

опубліковано: в мережі facebook https://www.facebook.com/photo.php?fbid=755897411150464&set=a.120937771313101.21389.1000019063

57165&type=1&theater Юрій Андреєв

 

джерело: Трускавецькій вісник