Гранти ЄС на підтримку тісніших зв’язків між поліцією та громадою

2017-10-04 15:53:01


Гранти ЄС на підтримку тісніших зв’язків між поліцією та громадою

Предметом проведеного 3 жовтня семінару у Львові були способи, в які гранти ЄС можуть допомагати формувати кращі відносини між поліцією та громадою. У семінарі взяли участь представники дев'яти громадських організацій, а серед тем, що обговорювались, були, зокрема: залучення підлітків, реабілітація наркозалежних, захист довкілля, підліткова злочинність та примирення.

Учасники заходу дізналися, як громадські організації можуть подаватись на гранти та вивчали роль моделі взаємодії поліції з громадою у демократичному урядуванні. Представники громадянського суспільства та поліція мали змогу обговорити свої різні потреби та функції.

«Для успішного забезпечення правопорядку дуже важливо, щоби поліція тісно співпрацювала з власними громадами та користувалися їхньою довірою, — заявила радник та тренер КМЄС з питань взаємодії поліції з громадою Ніна Лінде Тель. – Ключову роль у цьому відіграє встановлення між поліцією та громадянським суспільством тісних зв’язків, в основі яких – довіра».

Семінар було організовано в рамках проекту «Підтримка реформи поліції в Україні» (ПРПУ), що фінансується ЄС та реалізується під головуванням Поліції Швеції за участю КМЄС та Управління з обслуговування проектів ООН в Україні. Семінар у Львові є продовженням семінару, що пройшов у Києві 25 вересня. Черговий подібний семінар відбудеться у Харкові 6 жовтня.

Більше інформації про грантову програму можна знайти за посиланням:

http://sgpinfo.org.ua/index.php/ua/resursy/oholoshennia/462-zaproshennya-do-uchasti-u-konkursi-proektnykh-propozytsiy-v-ramkakh-hrantovoyi-prohramy-pidvyshchennya-rivnya-doviry-dlya-zmitsnennya-partnerstva-mizh-politsiyeyu-ta-hromadamy

джерело: власне