Невиплакані сльози України

2014-11-27 15:39:38


Відзначаючи раз у раз річницю Голодомору 1932-1933 років, ми з новою силою усвідомлюємо, що цілеспрямована злочинна акція проти українського народу не є історичним минулим. Вона й зараз болить і нагадує про себе.

Голодомор – не лише історична минувшина, а глибока демографічна і духовна рана, яка нестерпним болем пронизує пам’ять його очевидців і жертв. Українців позбавляли Батьківщини, мови, винищували родовід, обкрадали духовно, морили голодом, вбивали і примушували мовчати.

Ми не повинні забувати про геноцид. То була справжня війна радянського режиму проти власного народу, розв’язана у мирний час. Відлуння цієї війни відчувається й дотепер. Людство повинне пам’ятати про трагічні сторінки нашої історії,щоб вони не повторювались ніде і ніколи.

Пам’ять про страшну трагедію повинна об’єднати нас навколо творення нашої держави та розбудови громадянського суспільства. А істина про нещастя тих років слугуватиме відновленню історичної справедливості, сприятиме прозрінню всього українського суспільства,примиренню людей та їхньому моральному зціленню.

Запрошуємо Вас у центральну міську бібліотеку Трускавця (вул. Дрогобицька,12), де ми запропонуємо літературу, історичну і художню, про події Голодомору 1932-1933 р. Перечитавши ці книги ви зможете краще усвідомити всю масштабність і трагічність цього злочину. Бібліотека чекає на Вас!

джерело: Трускавецький вісник