У Бродах активісти виявили фальшиві скриньки зі збору коштів для пораненого військового

2014-12-01 08:56:02


Активісти Бродівської районної координаційної ради вилучили із торгових закладів міста 17 скриньок для благодійних цілей, встановлені різними доброчинними організаціями. Вилучені скриньки знаходяться у штабі координаційної ради до моменту, поки не з’явиться власник.

Про це повідомив кореспондент ІА ЗІК з посиланням на голову Спілки підприємців Бродівщини Наталію Микулу, яка особисто здійснювала рейд по крамницях.

«Особливо нас вразила скринька в одній з хлібних крамниць, на якій була просто приклеєна скотчем інформація про важкопораненого в АТО бродівчанина, банківським рахунком і телефонним номером його матері. Однак вона не знала про це і ні до кого не зверталася. Також, очевидно, ніхто з жертводавців не потрудився перевірити чи відповідає представлена інформація дійсності, оскільки в скриньці, коли ми її відкрили в присутності матері пораненого героя. було понад 100 грн, які ми і віддали тій людині, для якої вона призначалася».

Після цього випадку Спілка підприємців прийняла рішення, що будь-які скриньки в торгових закладах Бродів, можуть з’являтися лише з наявністю печатки Бродівської самооборони, тому будь-яка благодійна організація, яка хоче встановити скриньки, мусить спочатку прийти в районний координаційний штаб з питань допомоги учасникам АТО та надати вагомі докази цільового збору коштів.

джерело: zik.ua