На Донеччині люди просять пробачення за те, що ходили на псевдореферендуми, - боєць АТО

2014-12-04 13:49:28


Учасники АТО в черговий раз провели патріотичну акцію в мм.Слов'янськ та Краматорськ. Військові роздавали наклейки і календарики, іншу друковану продукцію з національною символікою, виготовлену у дрогобицькому видавництві "Коло", іграшки для дітей.

"Дивно, але я не можу до кінця зрозуміти, чому ці наклейки і календарики мають такий шалений попит?, - ділиться враженнями співорганізатор акції Любомир. - Люди їх просто виривали з рук і просили дати ще для своїх знайомих".

Військовослужбовець розповів, що це вже не перша акція, у проведенні яких він брав участь в різних містах Донецької та Луганської областей, але всюди одна реакція, – "дайте ще".

На думку активіста, феномен цих патріотичних наклейок і календариків полягає в тому, що лише в Україні люди бачать мирне і щасливе майбутнє для себе і своїх дітей. "Підтвердженням цього можна вважати те, що тут, на Донбасі, до нас приходять люди і просять пробачення за те, що бігали з "колорадівськими" стрічками, ходили на псевдореферендуми, цілують руки і просять їх не залишати, дякують за звільнення", - додав Любомир.

Акцію, як і попередні, висвітлювали ЗМІ та інтернет-видання.

джерело: Дрогінфо