В Україні і далі таке «правосуддя», бо правоохоронними органами досі керують люди Януковича

2014-12-11 01:18:13


Голова антикорупційного комітету Верховної Ради Єгор Соболєв заявив, що у правоохоронних органах України досі займають високі посади люди, які свого часу були підлеглими Януковича.

Про це заступник голови фракції «Об’єднання «Самопоміч» Єгор Соболєв сказав в ефірі телеканалу новин «24», – повідомляє Укрінформ.

«У мене вчергове виникло величезне запитання до київських кадрів. Я сказав про це сьогодні і Генеральному прокурору, і Міністру внутрішніх справ. Це дуже символічно: сьогоднішній день ми відзначаємо тим, що затримали Сергія Кобу, одного з лідерів Автомайдану за те, що він не прийшов вчасно в суд, і дали йому домашній арешт. Це величезне «досягнення» еволюції гідності, іронічно... А серйозність полягає в тому, що київською міліцією керує людина, яка тероризувала луцький Євромайдан (поїдьте на Волинь і запитайте, хто такий Терещук), а київською прокуратурою керує прокурор, який є синонімом режиму Януковича на Луганщині, – Юлдашев (запитайте у біженців з Луганщини, що для них означає це ім’я)», – наголосив Соболєв.

Він зазначив, що йдеться про десятки і сотні посадовців, «яких Янукович нам залишив, а Ярема, Аваков і Наливайченко зберігають на посадах».

«Якщо їх не буде звільнено, то нема про що говорити, вони заблокують будь-які перетворення наших «неправоохоронних» органів на правоохоронні», – констатував голова Антикорупційного комітету.

Як відомо, ВР розгляне питання про відставку керівництва ГПУ, СБУ та МВС, якщо за місяць не буде зрушень у розслідуванні розстрілу Євромайдану.

джерело: zik.ua