У Трускавці вручали посадовцям антипремії: меру дістався «Будяк року»

2014-12-11 18:27:54


Міському голові Трускавця Руслану Козиру від громади вручено премію «Будяк року». Таку премію вручено сьогодні, 11 грудня під час позачергової сесії Трускавецької міської ради.

Зокрема, під час вручення було сказано, оскільки міський голова Трускавця Руслан Козир номінується на премію «Людина року», то громада міста вирішала присвоїти міському голові свій переможний приз у званні «Будяк року».

Перед святом Миколая таку собі імпровізовану акцію преміювання «за видатні заслуги перед громадою міста» провели громадські активісти міста. Нагороджували «іменними призами» голова вільної профспілки трускавецьких туристів Віктор Пиців, голова профспілки таксистів Роман Бучкович та очільник Трускавецького Автомайдану Олександр Богуцький.

Також громада міста не обділила увагою заступника міського голови з питань розвитку курорту Юрія Яворського та надала йому путівку в один бік в АР Крим з правом промоції. В путівці залишили два пустих рядки, де він може собі вписати двох дівчат, щоб йому там не було сумно. Символічно спонсором такої путівки стало КП «Інформаційний курортний центр».

Заступнику міського голови з гуманітарних питань Валентині Бодак дали іменний ваучер на приватизацію. Ваучером символічно передбачається, мовляв, беріть що хочете, але до закінчення каденції. Спонсором ваучеру є Трускавецька міська громада, термін дії до закінчення каденції. Також Валентині Бодак дали зв’язку ключів, мовляв, вони підійдуть до дверей приміщення колишньої санстанції, якщо фірма ПП «Гарантбуд-2012» загубить ключі (будівлю колишньої санстанції приватизував шляхом викупу ПП «Гарантбуд-2012»).

Заступнику міського голови з питань ЖКГіБ Ігорю Паньківу вручили премію «Будівельник року» за недотримання норм при реконструкції вулиці Шевченка та переведення її у пішохідну зону.

Депутата міськради, директора КП «Трускавецьтепло» Руслана Крамара громада удостоїла премією «Перець року». А ось депутатам міськради Богдану Процишину та Андрію Кульчинському (головний лікар Трускавецької міської лікарні) вручили вила та побажали їм більше радикалізму.

На закінчення депутатам нагадали, що вони є депутати від громади, а не є депутатами від міського голови.

джерело: Трускавецький вісник