У Самборі попрощалися з трьома саперами, загиблими в зоні АТО

2014-12-21 23:27:17


Вчора в Самборі, що на Львівщині, попрощалися з трьома солдатами саперної військової частини, які загинули 31 серпня в зоні бойових дій АТО. Провести в останню земну дорогу захисників територіальної цілісності України прийшли рідні, знайомі, бойові побратими, представники міської влади, громадських та політичних організацій, тисячі жителів міста.

Про це сьогодні, 22 грудня, повідомив кореспондент ia zik.

Бійці служили контрактниками. У них були законні підстави не їхати на Схід, де палахкотить неоголошена Росією часів Путіна війна. У двох був малий термін служби, а в третього, уродженця Донеччини, Володимира Дорошенка – дружина на восьмому місці вагітності. Він, на жаль, так і не побачив народження сина, якому на день похорону батька йшов другий місяць.

Але поїхати в зону АТО сапери вважали своїм патріотичним та військовим обов’язком.

Машина із саперами самбірської військової частини підірвалася на міні, яка розтрощила її вщент. Тоді загинув командир батальйону підполковник Вадим Суский, якого поховали півтора місяця тому, п’ятеро бійців, а ще четверо отримали поранення.

Експертиза ДНК дозволила ідентифікувати тіла лише трьох саперів. Їхні останки зібрали в одну таку собі братську домовину, яку й привезли до Самбора.

В залі органної та камерної музики відбулося громадське прощання із загиблими. Вчора останки новітніх героїв поховали на міському цвинтарі.

джерело: zik.ua