КАЖУТ Л??Ш??СІ ТУТОГО КУМПЮТ??РА , АЛЕ ЯК НІКОГО НЕМА ДОМА , ТО ВО ШО В??ТВОРЄЮТ ....

2015-11-16 19:31:17

КАЖУТ Л??Ш??СІ ТУТОГО КУМПЮТ??РА , АЛЕ ЯК НІКОГО НЕМА ДОМА , ТО ВО ШО В??ТВОРЄЮТ ....

джерело: о.Михайло