КАЖУТ Л??Ш??СІ ТУТОГО КУМПЮТ??РА , АЛЕ ЯК НІКОГО НЕМА ДОМА , ТО ВО ШО В??ТВОРЄЮТ ....
2015-11-16 19:31:17
джерело: о.Михайло