У «Борисполі» приземлився літак з Москви

2016-01-11 17:14:32

У «Борисполі» приземлився літак з Москви

У київський аеропорт «Бориспіль» прилетів літак з Москви. Це сталося попри заборону польотів в Україну літаків з Російської Федерації.

Відповідна інформація розміщена на сервісі flightradar24, також фото літака на злітній смузі публікують користувачі соцмереж.

Літак Ту-204-300 (ra-64057) вилетів з Москви о 08:01 і сів у «Борисполі» о 09:19.

Станом на січень 2015 літак Ту-204-300 з реєстраційним номером ra-64057 належить до парку повітряних суден спец. авіазагону «Росія».

Як повідомив Інтерфакс з посиланням на власні джерела, до Києва прибувпредставник Росії в Тристоронній контактній групі щодо врегулювання ситуації на Донбасі Борис Гризлов.

«Співрозмовник агентства пов'язав цей візит з майбутнім в середу засіданням Тристоронньої контактної групи в Мінську», - повідомило видання.

В той же час, представник України у політичній підгрупі Тристоронньої контактної групи Роман Безсмертний повідомив Громадському, що не володіє інформацією щодо російського літака.

«Я не знаю, мені про це нічого невідомо. Я почув вперше від ЗМІ», - сказав Безсмертний.

Спеціальний льотний загін «Росія» - це федеральне авіапідприємство, яке підпорядковується Управлінню справами президента Російської Федерації.

Підприємство забезпечує перевезення повітряним транспортом перших посадових осіб Російської Федерації, а також керівників ФСБ Російської Федерації.

Нагадаємо, Україна закрила повітряний простір для літаків російських авіакомпаній. Як заявив тоді прем’єр-міністр Арсеній Яценюк, «Російська Федерація може використовувати повітряний простір України для провокацій».

Раніше Кабінет міністрів заборонив польоти російських компаній Аерофлот і Трансаеро в Україну. Росія відповіла забороною на польоти 5 українським компаніям.

Білорусь заявила, що готова забезпечити авіатранзит між Україною і Росією.

У зв'язку з ненаданням відповіді від Росавіації Державіаслужба повідомляла про заборону на польоти в Україну російським авіакомпаніям з 25 жовтня.

/фото chudirko via twitter

джерело: Громадське ТБ