Юна дрогобичанка потребує допомоги. Вікторію з Дрогобича врятує трансплантація печінки

2016-04-08 20:47:14

Юна дрогобичанка потребує допомоги. Вікторію з Дрогобича врятує трансплантація печінки

Найдорожчим для кожної мами є її кровне дитя. Те, що розповіла Оксана Коцюба з Дрогобича, викликає тривогу і біль.

(натисніть на фото для перегляду, всього 1 фото) 

Опишу ситуацію, яка змусила мене звернутись із таким проханням. Донечці Вікторії наступного ж дня після народження у пологовому будинку зробили переливання крові. Через 2,5місяці з'ясувалось, що дитині залили кров, заражену гепатитом В. Лікарі Львівської інфекційної лікарні дивом врятували наше сонечко, адже стан був не те, що тяжкий, а безнадійний. На даний момент Вікторії – 14 років. Незважаючи на те, що впродовж 10 років донечку постійно перебуває під наглядом київських та львівських лікарів, стан дитини погіршується. На сьогоднішній день діагноз такий: стан після перенесеного гепатиту В, тромбоз печінкових вен, підпечінкова портальна гіпертензія, спленомегалія, варикозне розширення вен стравоходу і шлунку ІІ-ІІІ ступеня.

Для загального розуміння, це – поганий відтік крові від селезінки до печінки, а тому селезінка величезних розмірів – вона наповнюється кров'ю і розтягується, що загрожує розривом судин стравоходу та шлунка, і навіть самої селезінки, а це загрожує внутрішньою кровотечею, яка може закінчитись фатально. І все це стало наслідком того злощасного переливання крові та неправильного бужування вен при переливанні крові.

Для консультації та лікування у Польщі терміново потрібні гроші, яких у родини нема. За попередніми даними, сама операція коштує приблизно 85.000 євро, тобто без підготовки і реабілітації.

Номер карткового рахунку у Приватбанку - 4149497857276010 - отримувач Коцюба Оксана Ярославівна. Номер мобільного телефону – 0678005992.

Оксана звертається до усіх небайдужих відгукнутися на її біду; при зустрічі обіцяє показати всі необхідні документи.

 

джерело: Юрій Федчак