Народне таксі/ narodne taxi

2016-06-14 13:20:53

Народне таксі/ narodne taxi

Соціальнийекологічний  проект — Народне taxi надасть населенню в цей скрутний час можливістю пересування дешевим та екологічним електротранспортом. При охоплені до 1-млн чоловік в Україні, нам знадобляться для перевезень близько 50000 машин, а це  100000 водіїв, 35000 персоналу (135-тис робочих місць). Головне ми здолали дорожнечу сучасного таксі. Дешеве taxi мрія  90% платоспроможного населення України і не тільки її.  Ми врахували більшість недоліків які існують в сервісі таксі.

Вартість проїзду, серед яких найбільшими є ціна за пальне, амортизацію та податки. Додати до цього списку бажання таксистів та їх власників заробити всі гроші на одному клієнті, знищує всі переваги сервісу таксі. Ціни на проїзд в таксі, в залежності від регіону, коливаються від 5-ти грн до 7-ми грн за кілометр по місту, додаємо ще тариф за подачу машини (посадку) 20-40 грн Виїзд за місто це окремі драконівські тарифи. Загалом за посадку та проїзд до 10-ти км по місту М? повинні заплатити від 70 грн до 100грн.

1) Ми скасовуємо ціну за посадку
2) Ми встановлюємо єдиний тариф за 1 км — 2,95 грн.
Увага!!! Тепер ціна за проїзд 10-ти км становитиме 29,5 грн.

      Різниця з поміж Цінами на сучасне таксі та на екологічне:
Народне taxi досягла від 40 грн до 70 грн.
Кожен громадянин України має право та повинен мати можливість користуватись послугою taxi. Внаслідок зменшення ціни за проїзд та посадки, ми збільшуємо на порядок кількість потенційних клієнтів. Це в свою чергу надасть стабільності праці в цьому соціальному проекті, отриманні вищих доходів для зарплат працівників Народного taxi та інвесторів, якими являємось Ми зВамиЗ врахуванням ціни на екологічний автотранспорт від 7-ми до 10-ти тисяч у.о., а також ціни на електроенергію до 0,98 грн за 1 кВт., окупність проекту сягає від 13-ти до 20 місяців. Ми сподіваємось що РАЗОМ за 2-3 роки встановити сервісні центри Народного taxi у всіх містах України, а також вийти на міжнародний рівень.

 Море тому велике, що й малими річками не гребує.

 

 

джерело: Народне таксі