У ЛЕТНІ ПРОДОВЖ?Л? РЕМОНТ ДОРОГ?

2016-10-22 20:27:31

У ЛЕТНІ ПРОДОВЖ?Л? РЕМОНТ ДОРОГ?

У ЛЕТНІ ПРОДОВЖ?Л? РЕМОНТ ДОРОГ?
У селі Летня Дрогобицького району стрийське підприємство «Механіка-К» після кількатижневої перерви відновило ремонт дороги.
19 жовтня на попередньо підготовлену поверхню (утрамбований відфрезерований старий асфальт та дрібний щебінь) почали настеляти чистовий шар асфальту. Працюють афсальтоукладник, потужні котки, багатотоннажні самоскиди. Роботи йдуть якісно, товщина асфальтового шару – 6 см.
20 жовтня хід робіт оглянув депутат Львівської обласної ради, член комісії з дорожнього господарства та інфраструктури Михайло Задорожний, який посприяв у виділенні коштів на ремонт автодороги Меденичі – Летня. На місці робіт також були сільський голова, місцевий священик УГКЦ о.Володимир, представник керівництва шляхоремонтного підприємства, летнянці.
Особливих зауважень до роботи не було, окрім того, що обов’язково необхідно підсипати узбіччя. На жаль, у проектній документації коштів на це не передбачено. А без цього дорога не послужить довго, адже автомашини, з’їжджаючи з асфальту, відколюють край полотна.
Депутат Михайло Задорожний пообіцяв звернутися до керівництва області з проханням про виділення додаткових коштів на підсипання узбіччя. Це не надто велика сума, але вкрай необхідна для успішного завершення роботи. Сільська громада, за потреби, готова навіть допомогти ремонтникам.
Планується, що цього року суцільним шаром заасфальтують відрізок дороги між двома церквами.
Ярослав ГР?Ц?К
Фото автора

джерело: Фб