День відкритих дверей для школярів - переможців конкурсу малюнків «У країні Закону і Права»

2017-02-23 20:11:05

День відкритих дверей для школярів - переможців конкурсу малюнків «У країні Закону і Права»

21 лютого у приміщенні відділу «Дрогобицьке бюро правової допомоги» Стрийського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги за адресою: місто Дрогобич, вулиця Лесі Українки, 70,  відбувся День відкритих дверей для школярів - переможців конкурсу малюнків «У країні Закону і Права».

Захід пройшов за участю директора Стрийського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги – Марії Николаїшин, заступника начальника та головного спеціаліста відділу «Дрогобицьке бюро правової допомоги» Стрийського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги – Петра Габрівського й  Христини Лютик, головного спеціаліста відділу-служби у справах дітей виконавчого комітету Дрогобицької міської ради – Яворської Наталії.

          Начальник Стрийського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Марія Николаїшин провела екскурсію по кабінетах бюро правової допомоги, розповідаючи про завдання та функції системи органів безоплатної правової допомоги.

           Працівники відділу «Дрогобицьке бюро правової допомоги» Стрийського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги  висвітлили основні напрямки діяльності своєї роботи та продемонстрували юним відвідувачам основні робочі моменти організації. А Наталія Яворська розповіла школярам про те, що на сторожі їхніх прав та законних інтересів стоїть також і відділ-служба у справах дітей.

Марічка Бойко

джерело: власне