Конкурс «Бути 20-річним»

2018-04-27 15:32:35

Конкурс «Бути 20-річним»

Участь у конкурсі на виробництво відеосюжетів для Алжиру, Вірменії, Азербайджану, Білорусі, Єгипту, Грузії, Йорданії, Лівії, Лівану, Молдови, Марокко, Палестини, Тунісу та України
 

Конкурс «Бути 20-річним»


Сьогодні open media hub оголошує про відкриття конкурсу на виробництво відеосюжетів з метою підтримки телевізійних та онлайн відеожурналістів із країн Європейської політики сусідства у створенні контенту на теми Європейського Союзу та відносин відповідних країн із ЄС. Цей конкурс відкрито для Алжиру, Вірменії, Азербайджану, Білорусі, Єгипту, Грузії, Йорданії, Лівії, Лівану, Молдови, Марокко, Палестини, Тунісу та України.
 
Окрім фінансової підтримки, медіа-професіонали матимуть змогу скористатися практичними порадами для виробництва та розповсюдження контенту відповідного якісного рівня. Така програма спрямована підвищити обізнаність громадськості щодо діяльності та впливу Європейської політики сусідства, а також збільшити зацікавленість національної та місцевої аудиторії в європейських цінностях.

Концепція конкурсу «Бути 20-річним»: 
Будь ласка, ознайомтеся з прикладами попередніх відеосюжетів на нашому веб-сайті: 
https://openmediahub.com/being20/

Приклади питань для інтерв’ю:

Заявка та відповідність критеріям

 

Усі кандидати повинні надати короткий опис свого відеосюжету та заповнити онлайн-форму (азербайджанськоюанглійськоюарабськоюбілоруськоювірменськоюгрузинськоюросійськоюрумунськоюукраїнськоюфранцузькою мовами на вибір), надавши необхідну інформацію.
 
У разі відбору, кандидати погоджуються надати всі необхідні документи, зокрема контракт, лист про наміри, передбачуваний бюджет, згоду про відмову від прав та оцінку ризику. Шаблони доступні для завантаження за посиланням: http://openmediahub.com/open-calls/application-documents/. Кандидати мають продемонструвати, що вони належним чином уповноважені юридичною особою виготовити та опублікувати свій відеосюжет, надіславши лист про наміри від уповноваженого представника. У цьому листі має бути зазначено про намір належного ЗМІ транслювати або опублікувати майбутній матеріал, а також вказана дата та контекст планованої трансляції або публікації.
 
Вимоги до кандидатів:

Виняток: open media hub може вирішити, в кожному окремому випадку, що окремі журналісти або телевиробники мають право взяти участь у конкурсі без підтримки або схвалення від юридичної особи. Крім того, будуть розглядатися відповідні заявки від блогерів, влогерів та громадських журналістів, якщо вони зможуть продемонструвати послужний список із значною аудиторією на своїх платформах.
 

Бюджет:
Обсяг підтримки завжди відповідатиме темі, засобам масової інформації та країні, а також буде пропорційним до місцевих цін і тарифів у вашій країні.
Максимальний розмір гранту за:

Нове:
Успішні кандидати цього конкурсу також можуть отримати підтримку для трансляції або онлайн-публікації власного нового сюжету «Бути 20-річним» та інших матеріалів із серії «Бути 20-річним», які доступні на сайті open media hub.

Щоб створити серію сюжетів «Бути 20-річним» для своїх ЗМІ:
 
Кандидатам вітається запропонувати власний формат використання цих сюжетів:

open media hub підтримає:

  1. Графіку / студію
  2. Переклад та субтитрування місцевою мовою
  3. Оригінальну музику

Крім того, ви можете завантажити та використовувати слайди, розроблені omh, за наступними посиланнями:
omh being 20-slate eng /  https://vimeo.com/265558179
omh being 20-slate fr / https://vimeo.com/265553093
omh being 20-slate ar /  https://vimeo.com/265554987
omh being 20-slate ru / https://vimeo.com/265555899
 
Щоб ми могли допомогти вам скористатися цими унікальними історіями, надішліть приклад (формат, дизайн, тощо) того, що ви хочете створити, і детальний бюджет. Ви маєте підготувати ці деталі перед тим, як заповнюватимете нашу онлайн-заявку.
   

 

Кінцевий термін подачі заявок
25 травня 2018 р. – 21:00 Центральноєвропейський час (cet)

 

Рішення щодо відбору

25 червня 2018 р.
 
Контракти
Угоди про підтримку виробництва будуть надані та підписані до
25 липня 2018 р.
 
Кінцевий термін виробництва
Матеріали мають бути виготовлені та надіслані до
14 вересня 2018 р.
 

Детальні відповіді на поширені питання можна знайти тут: https://openmediahub.com/open-calls/faq/
Більше інформації: https://openmediahub.com/open-calls/
Будь ласка, з будь-яких питань, звертайтеся до:
Південь: productionsupportsouth@thomsonfoundation.org
Схід: productionsupporteast@thomsonfoundation.org

джерело: власне