Інваспорт-шашки: Дрогобич зайняв перше призове місце!

2019-02-04 20:09:59

2-3 лютого в м. Турка Львівської області тривали v Спортивні ігри з шашок серед людей з інвалідністю. В цілому в Турці тривали ХХvІІІ обласні комплексні спортивні ігри Львівщини, ХІІ обласні ігри ветеранів спорту (вік учасників від 40 років і старші) та v спортивні ігри серед осіб з інвалідністю, відтак позмагатись за шашківницею прибула рекордна кількість команд міст, районів та об’єднаних територіальних громад області – 51, серед них: дорослих – 21 команда, ветеранів – 18 команд та 12 команд центрів "Інваспорт". На попередніх змаганнях минулого року в Турці було 46 команд.

Команду з Дрогобича гідно представили: Степан Мотрич, Коновалова Марія та Олег Яворський – ця команда зайняла перше місце! Степан Мотрич в особистому заліку зайняв ІІ місце. І це ще не все: Дрогобич також був представлений командою ветеранів, яка зайняла Іv загальнокомандне місце. Команду ветеранів з Дрогобича представили: чемпіон світу з шашок Іван Фідик, Ліліана Пінчак та Ярослав Мулик. Кубки та медалі призерам змагань вручили директор Львівського обласного центру "Спорт для всіх" Вадим Климович та керівник апарату Турківської РДА Мирон Бойко.

Вітаємо!
Головний суддя змагань – майстер спорту України з шашок Віктор Костовський, арбітр – президент Львівської обласної федерації шашок Іван Ільницький.

джерело: ДШШК"Софія"