Орендодавцеві про права та обов’язки

2021-03-31 16:19:07

Орендодавцеві про права та обов’язки

У світлі земельної реформи громадянам варто бути обізнаними про права й обов’язки орендодавця та орендаря земельної ділянки.

Сьогодні ми, власне й поговоримо про права й обов’язки орендодавця-  власника земельної ділянки. Консультує Марія Николаїшин –директор Стрийського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги.

Пана Маріє, скажіть будь ласка, які права мають орендодавці?

Орендодавець має такі права:

Наголошую, якщо земельна ділянка орендується у комплексі з розташованим на ній водним об’єктом, тоді орендодавець може вимагати від орендаря дотримання ним зобов’язання, зокрема, щодо здійснення заходів з охорони та поліпшення екологічного стану водного об’єкта.

Які обов’язки має орендодавець?

Орендодавець зобов’язаний:

 

Ми продовжимо співпрацю зі Стрийським місцевим центром з надання безоплатної вторинної правової допомоги, надаючи консультації у сфері земельного законодавства. А наразі нагадуємо, що консультація надана у рамках проєкту «Програма «Прискорення приватних інвестицій у сільське господарство».

 

Детальніше для отримання безоплатної правової допомоги Ви можете звернутися до місцевого центру  у зручний для Вас спосіб:

*зателефонувавши: 068 61 70 988 (Дрогобицьке бюро правової допомоги)

*надіславши запит в месенджер нашої фейсбук сторінки:

https://www.facebook.com/Stryi.Legalaid.UA/

*надіславши листа на адресу електронної пошти: е-mail:  drohobych@legalaid.lviv.ua (Дрогобицьке бюро правової допомоги)

* залишивши своє звернення у скриньці для звернень громадян. 

*завітавши до бюро правової допомоги, яке  знаходиться за адресою:   м. Дрогобич,  вул. Л. Українки, 70.

* Ви можете також скористатися довідково-інформаційною платформою правових консультацій «wikilegalaid»: https://wiki.legalaid.gov.ua/index.php

Андрій Вовк

джерело: власне