«ГРОМАДА – ВЕЛИКИЙ ЧОЛОВІК!»

2021-07-13 12:41:39

«ГРОМАДА – ВЕЛИКИЙ ЧОЛОВІК!»

💢 «ГРОМАДА – ВЕЛИКИЙ ЧОЛОВІК!». Завершено відновлення огорожі цвинтаря на вул. М.Грушевського
🔻 Завершився черговий етап громадської толоки на давньому дрогобицькому цвинтарі на вул. М.Грушевського. Днями практично закінчена реставрація огорожі: пофарбовані вхідна брама, хвіртки і паркан, пошпакльовані й пофарбовані у білий колір арка та 17 стовпчиків. Тепер кладовище зі сторони головної вулиці має зовсім інший вигляд!
🔻 Ініціативна група ЩИРО ДЯКУЄ:
🅾️ - Михайлові Задорожному – за відреставровані вхідні ворота і хвіртки,
🅾️ - Олені Куртяк – за фінансування ремонту арки,
🅾️ - Данилові Біласу – за придбання фарби та організацію очищення паркана перед фарбуванням,
🅾️ - Аскольдові Здебському і Володимирові Татарському - за очищення огорожі від старої фарби,
🅾️ - Олегові Дьорці – за інформаційну підтримку та координацію акції,
🅾️ - Юрієві Дуцяку та кільком іншим підприємцям, які з певних міркувань побажали залишитися невідомими, – за фінансову допомогу у придбанні матеріалів та оплаті робіт із реставрації стовпчиків,
🅾️ - майстрам, які виконували роботу, – за знижки в оплаті.
🔻 Велика подяка усім волонтерам, які декілька разів прибирали кладовище, вирубували кущі й дерева, а також працівникам КП «Служба муніципального управління», котрі також частково долучилися до виконання робіт. Окрема подяка за допомогу - активістам Христині Охрімович, Святославові Степ'яку та підприємцеві Сергію Костіву.
🔻 За словами ініціаторки толоки Оксани Коцко, її необхідно буде продовжити, оскільки ліва частина кладовища ще потребує вирубування чагарників і викошування трав.
🔻 Депутат міської ради Михайло Задорожний у коментарі додав: «Зараз триває узгодження тексту інформаційної таблиці, яку розмістимо на вхідній брамі кладовища. Адже там, серед інших дрогобичан, упокоєні 74 жертви НКВС (за свідченнями очевидців, у спільній могилі є один із трьох дрогобицьких священномучеників, ієромонах ЧСВВ Северіян Бараник), два Січові Стрільці, учитель І.Франка о.Юліан-Йосип Німилович, священники... Також чекаємо на пропозиції громадян, яким міг би бути наступний проєкт для реалізації громадськими організаціями та активістами. Бо, як писав наш уславлений земляк Іван Франко, «Громада – великий чоловік».
📌 НА ФОТО: як виглядала до початку громадської толоки...
за матеріалами:

Ярослав Грицик 

джерело: власне