Гурт «НеМо» – для війська у Дрогобичі збирав

Гурт «НеМо» – для війська у Дрогобичі збирав

2014-12-29 15:07:40

Гурт «НеМо» – для війська у Дрогобичі збирав

21 грудня у Народному домі ім. І.Франка в Дрогобичі відбувся благодійний концерт групи «НеМо», організований НРУ Дрогобиччини.

На жаль, глядачів у залі зібралося не надто багато. Дарма, адже хлопці подарували присутнім гарний настрій, а добре відомі й нові запальні пісні допомогли зібрати гроші для наших вояків, які захищають незалежність України на Сході. На початку концерту компанію нашим землякам, які зараз представляють столицю України, склала юна дрогобицька вокалістка Олена Щипанська.

Нагадаємо, група «НеМо» створена у 1997 році у Трускавці учасниками гурту «Дзвін» – клавішником і композитором Анатолієм Іванюком та вокалістом Андрієм Смакулою, гітаристом Віктором Винником, який згодом започаткував власний проект – гурт «Мері». Після 2000-го року група «НеМо» перебралася до Києва. Новим гітаристом став Віталій Іванюк. Паралельно Анатолій Іванюк працює у власній студії звукозапису, продюсує молодих виконавців.

Учасники гурту мали активну громадянську позицію під час Помаранчевої революції 2004-го та Революції гідності 2014 року, здійснили тури Південною і Східною Україною у складі агітаційного автопробігу. Зараз допомагають у зборі коштів для учасників АТО.

Ярослав Грицик, газета «Галицька Зоря»

джерело: Трускавецький вісник


Що ще читають на цю темуКоментарів немає
Додати коментар


Коментар