22 січня – особливий день в історії української державності – День Соборності України

22 січня – особливий день в історії української державності – День Соборності України

2015-01-21 14:26:34

22 січня – особливий день в історії української державності – День Соборності України

22 січня – особливий день в історії української державності – День Соборності України. Саме цього дня 1919 року на площі перед Київською Софією відбулася подія, про яку мріяли покоління українських патріотів: на волелюбному зібранні було урочисто проголошено злуку Української народної республіки і Західноукраїнської народної республіки.

 

Боротьба українського народу за соборність своїх земель – одна із важливих сторінок не тільки нашого минулого, але й нашого теперішнього. Відтак, МГО «Український молодіжний прорив» запрошує усіх прийняти участь у ряді заходів, приурочених до Дня Соборності та 96-ї річниці з дня проголошення Незалежності України.

 

План заходів:

15:30 – пл.. Злуки (біля входу в залізничний вокзал) – утворення «Карти Єдності».

По закінченню – хода до моста по вул. Стрийській, де вже вп’яте візьмемось за руки й утворимо «Ланцюг Єдності». Крім того, учасників, чекає сюрприз.

 

 «День Соборності – це нагадування для всіх українців про те, що сила нашої держави – в єдності українських земель, а сила народу в єдності людей. Тому ми хочемо показати наше прагнення до єдності та мирного життя в нашій єдиній і незалежній країні, адже
як говорив Андрей Шептицький, "Світ належить до сильних, наша сила - в нас самих"», - говорить координатор акції Божена Біла.

 

Партнери:

  • НСОУ «Пласт», станиця Дрогобич
  • Конгрес Українських Націоналістів
  • ГО «Дрогобицький Майдан»
  • Дрогобицька молодiжна органiзацiя «Батькiвщина молода»
  • ГО «Правий сектор»
Прес-служба МГО "Український молодіжний прорив"

джерело: ГО Український молодіжний прорив


Що ще читають на цю темуКоментарів немає
Додати коментар


Коментар