Дрогобич знову потерпає без води

Дрогобич знову потерпає без води

2015-02-26 16:39:16

Дрогобич знову потерпає без води

23 лютого, у Дрогобичі через припинення подачі електроенергії на об’єкти водопостачання дві третини міста потерпає без води. Причиною послужила заборгованість КП «Дрогобичводоканал» перед ПАТ «Львівобленерго» за спожиту електроенергію.

 

За словами керівника водоканалу Романа Шагали, борг утворився через те, що ТзОВ «Трускавецький водоканал» не розраховується у повному обсязі за отриману воду і накопичив 8 млн.грн. боргу.

Дрогобичан такі пояснення не задовольняють. Люди обурюються, кажуть, що за воду платять своєчасно і мають її отримувати безперебійно. Лунають пропозиції щодо припинення подачі води до Трускавця до того часу, поки не буде сплачено заборгованість.

 

Сьогодні підключився до вирішення проблеми народний депутат України Богдан Матківський, який, заслухавши інформації керівника КП «Дрогобицький водоканал» Романа Шагали, секретаря міської ради, в.о. міського голови Тараса Метика, вийшов на зв’язок з головою ЛОДА Олегом Сенюткою. Завтра з цього питання заплановано нараду у Львівській облдержадміністрації.

 

«Необхідно терміново відновити електроживлення об’єктів водопостачання і дати людям воду, а вже після цього вирішувати питання погашення боргів»,- вважає народний депутат.

 

Нагадаємо, що через те, що Трускавець не розраховується за послуги водопостачання в повному обсязі, КП «Дрогобичводоканал» з 2 лютого на 30% зменшив перекачування води, щоб не накопичувати боргів. В результаті виникли проблеми з водопостачанням багатоповерхових  будинків, а також деяких мікрорайонів. 

 

джерело: Дрогобицьке земляцтво


Що ще читають на цю темуКоментарів немає
Додати коментар


Коментар