Дрогобиччанин піднявся на п'єдестал переможців зі стрибків

2015-03-26 09:18:50

Дрогобиччанин Юрій Шевченко – бронзовий призер чемпіонату України зі стрибків на акробатичній доріжці. Про це повідомляє управління молоді та спорту Львівської облдержадміністрації.
Збірна команда Львівщини повернулася з Чемпіонату України зі стрибків на акробатичній доріжці, який відбувся 17-21 березня 2015 року у м. Миколаєві.
У змаганнях взяли участь команди з м. Києва, Сумської, Житомирської, Вінницької, Миколаївської, Херсонської, Харківської, Хмельницької, Миколаївської, Львівської та Дніпропетровської областей. Загалом змагалося 70 кращих акробатів національного рівня (42 чоловіки та 28 жінок).
Збірна команда Львівщини складалася 5 спортсменів – представників акробатичних шкіл зі Львова та Дрогобича: Касильникова Анастасія, Шевченко Юрій, Кравецький Сергій, Терехов Олег та Ярема Ярослав.
В особистих змаганнях серед чоловіків Юрій Шевченко з м. Дрогобича (тренери: Веклюк Р., Гарбич З.) здобув бронзову медаль у багатоборстві.
У командних змаганнях серед чоловіків збірна Львівщини виборола ІІ місце. І місце посіла збірна команда Дніпропетровської області, ІІІ місце – спортсмени м. Київ.
У загальнокомандному заліку чемпіонату України 2015 року акробати Львівщини посіли восьме місце.

джерело: Медіа Стар