Електропотяг "Львів - Трускавець" знову зупинятиметься у Стебнику

Електропотяг "Львів - Трускавець" знову зупинятиметься у Стебнику

2015-04-07 15:36:46

Електропотяг

Нещодавно, громадськість Стебника за допомоги народного депутата України Б.Матківського домоглася відновлення зупинки електропотяга Львів - Трускавець.

Близько року поїзд  Інтерсіті Хюндай Київ-Трускавець-Київ перешкоджав зупинці електрички в Стебнику. Електропотяг, який вирушав о 14 годині зі Львова до Трускавця, проїзджав станцію Стебник без зупинки. Стебничанам, які прямували з Дрогобича, Стрия, Львова доводилось їхати до Трускавця та добиратись до Стебника або маршрутками, або повертатись тією ж електричкою. Абсурдність ситуації вражала.

Активісти Громадської організації «Воля Громади» намагалися змінити ситуацію: нагадати керівництву залізниці, що є таке місто Стебник; збирали підписи незадоволених пасажирів під зверненням  у відповідні інстанції; були на прийому у керівництва Львівської залізниці. Однак, перемогти бюрократичну машину Укрзалізниці не вдавалось.

https://www.youtube.com/watch?v=qxdkn3oj9aw

Тоді, "Воля Громади" звернулася по допомогу до народного депутата України Богдана Матківського. Депутат взяв це питання на контроль та  завітав до керівника Львівської залізниці. Після нетривалих переговорів, проблемна ситуація була успішно вирішена. Те, що було неможливим, як раніше запевняла Львівська залізниця, стало можливим. З кінця березня 2015 року електричка Львів - Трускавець зупиняється у місті Стебник в 16 год 14 хв. 

Велика подяка Богдану Матківському від "Волі Громади" та від усіх стебничан. Сподіваємось на подальшу плідну співпрацю між громадою та народним депутатом.

До речі, Богдан Матківський не перший раз помагає стебницькій громаді, а тому можна сміло заявити, що Стебник не помилився на виборах 31 жовтня 2014 р. 

джерело: Дрогобицьке земляцтво


Що ще читають на цю темуКоментарів немає
Додати коментар


Коментар