Діти, батьки яких є учасниками АТО, намалювали з піску Україну

Діти, батьки яких є учасниками АТО, намалювали з піску Україну

2015-05-10 16:37:10

Діти, батьки яких є учасниками АТО, намалювали з піску Україну

2 та 3 травня в рамках проекту «Мій тато захищає Україну!» у 58-ому Будинку офіцерів  разом  зі  студією пісочного розвитку «Планета мрій» було організовано та проведено майстер-клас з пісочної анімації для дітей учасників АТО.

Зокрема, в суботу, 2 травня, на майстер-класі зустрілися діти міліціонерів та представників добровольчих батальйонів. До слова, для малечі були організовані заняття в двох аудиторіях – для молодшої і старшої груп.

Більш дорослі дітки мали можливість отримали інформацію про техніку виконання картин з піску, а також самотужки спробували малювати «піскові шедеври». Наймолодші учасники заходу в пісочниці викладали з «пасочок» різноманітні фігурки.

Наступного дня у 58-ому Будинку офіцерів зібралася ще одна група дітей. Цього разу тут зустрілися маленькі жителі Львівщини – діти військовослужбовців Збройних Сил України. Понад 50 дітей різного віку мали змогу не тільки отримати загальну уяву про всесвітньо відомий  та популярний вид мистецтва, але й отримати практичні навички творення пісочних анімацій. Задоволенню і радості дітей не було меж.

На завершення дитячих забав була спільно зі всіма учасниками створена композиція з піску «Моя Батьківщина – Україна», на якій було зображено карту України. І найменші дітки не сумували: вони мали змогу послухати казочки та побавитись разом з аніматорами у пісочницях.

За матеріалами 58-ого Будинку офіцерів (м. Львів)

джерело: Дрогобицьке земляцтво


Що ще читають на цю темуКоментарів немає
Додати коментар


Коментар