У Росії хочуть ввести санкції проти coca-cola і pepsi

У Росії хочуть ввести санкції проти coca-cola і pepsi

2015-06-26 19:39:02

У Росії хочуть ввести санкції проти coca-cola і pepsi

Уряду Росії пропонують ввести санкції проти компаній the coca-cola company і pepsico в додаток до річного продовження продуктового ембарго. Як пише видання ?звестия, відповідне звернення прем'єру Дмитру Медведєву направив депутат Держдуми Ігор Зотов.
Він пропонує заборонити ввезення продукції coca-cola і pepsi в країну, а російські заводи компаній зобов'язати працювати виключно на вітчизняній продукції. Повідомляється, що в разі введення таких заходів звільниться 40% ринку безалкогольних напоїв.
"В якості підтримки дій президента РФ і уряду щодо контрсанкцій, пропонуємо ввести обмеження на продукцію компаній the coca-cola company і pepsico, які є офіційними спонсорами Республіканської партії США і Демократичної партії США, які активно виступають за продовження санкцій щодо Російської Федерації", — пише Зотов Медведєву.
Також він пропонує обмежити ввезення сильногазований безалкогольних напоїв компаній the coca-cola company і pepsico на територію Російської Федерації. Президент Союзу виробників безалкогольних напоїв і мінеральних вод Дмитро Петров стверджує, що виробництво напоїв the coca-cola company і pepsico з вітчизняних інгредієнтів неможливо. "Напої виробляються з нашої води і цукру, але основа рецептури — готовий концентрат, який привозять з Європи, — розповідає Петров.
У зв'язку з тим, що концентрати готують за секретною рецептурою, найбільш ймовірно, що російські заводи будуть закриті. Нагадаємо, що ПАРЄ залишила Росію в асамблеї і зберегла санкції проти неї.
 

джерело: ТСН


Що ще читають на цю темуКоментарів немає
Додати коментар


Коментар