Гомін Галичини
В УКРАЇНІ БУДЕ СТВОРЕНО АНАЛОГ «ГОЛОСУ АМЕР??К??»

В УКРАЇНІ БУДЕ СТВОРЕНО АНАЛОГ «ГОЛОСУ АМЕР??К??»

2015-12-08 16:10:32

В УКРАЇНІ БУДЕ СТВОРЕНО АНАЛОГ «ГОЛОСУ АМЕР??К??»

Народні депутати проголосували за створення платформи іномовлення України

Верховна рада в другому читанні прийняла законопроект №2334а "Про систему іномовлення в Україні". Проект закону ініціював Кабінет міністрів України в особі Арсені Яценюка. Сьогодні у парламенті виступилаголова комітету з питань свободи слова та інформаційної політики Вікторія Сюмар.

— Основне завдання каналу іномовлення — доносити позицію держави Україна, — зауважила пані Вікторія.

Згідно з проектом закону, в Україні буде створено державне підприємство "Мультимедійна платформа іномовлення України" (МПІУ), яке працюватиме на базі державної ТРК "Всесвітня служба "Українське телебачення і радіомовлення".

Серед основних завдань державного іномовлення України є об'єктивне інформування про суспільно значущі події в Україні офіційну внутрішню і зовнішню політику та позицію держави, діяльність органів державної влади та органів місцевого самоврядування. Ключовим є забезпечення інформаційного супроводу процесу інтеграції України до Європейського Союзу та євроатлантичних структур колективної безпеки. Також на іномовленні предбачена платформа для дискусій та дебатів, популяризація української культури. Спрямованість каналу — іноземна аудиторія.

Автори законопроекту порівняли іномовлення з каналами "Голос Америки" та "deutsche welle".

Фінансуватися канал іномовлення буде з державного бюджету, керівника пропонуватиме Міністерство інформаційної політики, мовлення на 50% буде англійською, решта ефіру — іншими мовами.

Законопроект підтримали 282 народних депутати.

Фото: uapress.info

джерело: власно


Що ще читають на цю темуКоментарів немає
Додати коментар


Коментар