Дрогобиччина. Червоненко влаштував скандал у «Панській горі» через відмову обслуговувати росіян

Дрогобиччина. Червоненко влаштував скандал у «Панській горі» через відмову обслуговувати росіян

2015-12-30 17:51:39

Дрогобиччина. Червоненко влаштував скандал у «Панській горі» через відмову обслуговувати росіян

Колишній міністр транспорту (за президентства Віктора Ющенка) Євген Червоненко несподівано з’явився в українському інформаційному просторі. Червоненко “засвітився” зі скандалом з приводу готелю “Панська гора”, що у селищі Сокільниках поблизу Львова. На своїй сторінці у соцмережах екс-міністр залишив обурливий пост з приводу того, що готель відмовляється обслуговувати громадян Росії.

«Поїхав на відпочинок з родиною. Їхали через Львів. На рецепції львівського готелю побачив таке оголошення,— пише Червоненко.— Чесно кажучи, воно мене шокувало і роздратувало. Може, хтось і схвалює такий підхід, особисто я — ні. Ми у Європу хочемо? Хочемо безвізовий режим із ЄС? Так давайте поводитися по-європейськи. Від України сьогодні багато хто у світі стомився. Може, і нас за такою логікою, не треба гостити в європейських готелях? А куди діватися тисячам українців у Росії? Може, їх також виселити з квартир і готелів? Хіба усі громадяни Росії винні у тому, що відбувається на Донбасі? Хіба їх усіх можна звинуватити у тому, що у нас відібрали Крим? Виникає запитання: а навіщо ви його віддали без єдиного пострілу? Українці завжди були дуже толерантними. Так давайте такими і залишатися. Європа повинна починатися у кожному з нас».

Скандальний допис Червоненка викликав у соцмережах “кілометри” обговорень. Обурювалися як патріоти України, так і “ватники”. Хоча більшість осуджує позицію Червоненка. Як розповів “ВЗ” управляючий готелю “Панська гора” Василь Коваль, табличка стоїть на рецепції готелю уже два роки, одразу після того, як Росія анексувала Крим. Досі скандалів із росіянами тут не було, хоча за ці два роки були випадки, що у “Панській горі” хотіли поселятися громадяни Російської Федерації. Але їм спокійно пояснювали позицію керівництва, і вони без проблем поселялися в інших готелях.  “Ми навіть готові заплатити штраф, але від своєї позиції не відступимо”,— каже адміністратор.

Пан Василь розповідає, що під час поселення Євген Червоненко був напідпитку і скандалив. Казав, зокрема, що “найме підривників і підірве готель, а також найме снайперів, і вони будуть розстрілювати персонал готелю. А ще скаже Вові Морді, щоб він розібрався із власником готелю”. Це був  фактично монолог Червоненка, бо персонал не вступав із ним у суперечки. Незважаючи на таке обурення, пан Червоненко таки поселився у готелі і жив там без проблем.

Тим часом російські туристи ще до антиукраїнської агресії і введення санкцій так допекли Європі своїм хамством і пиятикою, що подібні таблички із забороною їм поселятися з’явилися у готелях по всьому світу.  Зокрема у Чехії, Польщі, Іспанії та інших країнах. А останнім часом ця тенденція лише посилилася.  Торік власник чотиризіркового готелю «Бріоні» в Остраві (Чехія) Томаш Крчмарж заборонив перебування російських туристів у готелі – таким чином він висловив своє ставлення до анексії Криму Росією. При вході в готель з’явилося оголошення,  яким адміністрація попередила, що не приймає росіян у зв’язку з анексією Криму. Виняток зробили лише для тих росіян, які засуджують політику Москви. Змінити свою думку власника готелю не примусив навіть штраф у $2270, який наклав на нього представник Чеської торговельної інспекції буцімто через дискримінацію за ознакою громадянства.

Подібну позицію ще торік висловив ще один український готель — «Клуб рН» у Трускавці. На вхідних дверях там вивісили оголошення «Окупантів не приймаємо». Ініціатором став власник відпочинкового закладу, активіст Майдану Сергій Розора. Він зазначив, що вже мав декілька неприємних розмов з колишніми клієнтами з Росії, які підтримують окупацію України. «Розумію, що цей крок призведе до зменшення виручки. Але ми від усіх вимагаємо санкцій, а наші люди спокійно їдуть в Росію на роботу. А чому французи та німці мають втрачати місця праці через Україну, коли ми самі не готові це робити?» – прокоментував ситуацію Сергій Розора.

джерело: ВЗ


Що ще читають на цю темуКоментарів немає
Додати коментар


Коментар