ЯК ПРАВ??ЛЬНО ПОСТ??Т???

ЯК ПРАВ??ЛЬНО ПОСТ??Т???

2016-04-07 12:34:00

ЯК ПРАВ??ЛЬНО ПОСТ??Т???

ЯК ПРАВ??ЛЬНО ПОСТ??Т???

 

Кожному віруючому християнину необхідно знати, якого числа Великий піст. Першого травня 2016 року у православному світі буде відзначатися Великдень. А дата початку Великого посту у 2016 році – 14 березня. Він триває сім тижнів. Кінець Великого посту  – 30 квітня. 
 

" Піст , молитва і будь-які інші справи християнські , якими б добрими вони не були , не є метою християнського життя , а слугують головними засобами для її досягнення . ІСТ??ННА Ж МЕТА ХР??СТ??ЯНСЬКОГО Ж??ТТЯ - СТЯЖАННЯ ДУХА СВЯТОГО БОЖОГО . Піст і молитва , милостиня і добрі справи , що здійснюються В ІМ'Я ХР??СТА - Є ДІЙСН??М?? ЗАСОБАМ?? для стяжання Святого Духа Божого . Тому що ДОБРО , зроблене заради Нього , дарує вінець ПРАВД?? не тільки в Ж??ТТІ МАЙБУТНЬОГО ВІКУ але і В ЗЕМНОМУ Ж??ТТІ ПЕРЕПОВНЮЄ БЛАГОДАТТЮ ДУХА СВЯТОГО " - св. Серафим Саровський .
" Великий піст - це час задуматись над своїм життям . ТОЖ , УЛЮБЛЕНІ , БУДЕМО ДОТР??МУВАТ?? ПІСТ ЦЕЙ З РЕВНІСТЮ І З Ч??СТ??М СЕРЦЕМ , БО ВІН СОЛОДК??Й І ПР??ЄМН??Й ДЛЯ Т??Х ХТО ПРОЖ??ВАЄ ДНІ СВОЇ СВЯТО " - прп. Єфрем Сирін . 
ОТЖЕ ДРУЗІ , ЩОБ ДОСЯГТ?? ІСТ??Н?? І ХР??СТ??ЯНСЬКОЇ ДОСКОНАЛОСТІ , ПРОЖ??ВАЙМО ДНІ СВОЇ В ПОВНОТІ , НАПОВНЮЮЧ?? ЇХ ДОБР??М?? ДІЛАМ?? !!!!

Великий Піст – хто втримується той отримує

Щоб здійснити вчинок, не потрібно думати, чи отримаєте ви щось натомість. Тим більше, якщо ви робите це для себе. І, тим не менш, обмежуючи себе в їжі, людина не тільки очищає свої думки, душу, тіло від гріха, доводить, що він дійсно любить Бога і істинно вірує в нього, він також поправляє здоров'я, позбавляючись від зайвих кілограмів. І неважливо, чоловік це, чи жінка. 
Цей час для повного оновлення. Ви зможете стати кращим і добрішим, вигнати з себе злість і перестати гніватися, а також здобути бажане здоров’я. 
Пам'ятайте, що поряд з перевагами завжди стоять недоліки. І якщо ви не впевнені, що зможете впоратися з ними, краще не починати взагалі. Наприклад, деяким людям вкрай складно позбавити себе хлібобулочних виробів, тістечок та інших солодощів, відмовитись від калорійної їжі, до якої встигли звикнути за довгий час. У такому випадку ви можете у період посту обмежити себе у кількості їжи. Не їсти улюблену їжу під час посту. Таким чином ваш організм поступово буде привчатися до посту.
Знаючи, якого числа Великий піст в 2016 році, ви зможете до нього підготуватися.


Постити – це значить оновити себе фізично, очистити і тіло, і душу. Завжди пам'ятайте, що не тільки обмеження в їжі має бути дотримано – гніватися і злитися ще більший гріх. 
 

Навіщо нам потрібно пісне меню?


Щоб зрозуміти причину, достатньо звернути увагу на самого Господа. По-перше, на питання, чому нам не вдається вигнати біса з людського організму, він відповідав, що немає іншого способу вийти, як тільки від голодування і молитви. По-друге, ми повинні пам'ятати, що сам Ісус Христос провів у пустелі сорок днів, утримуючись від їжі і пиття. По-третє, Євангеліє говорить про те, що кожен повинен постити в середу і п'ятницю. І, по-четверте, скромна їжа не опоганює. 
Якщо подивитися на це питання з гастрономічною боку, то ми побачимо приголомшливу можливість позбутися від зайвих кілограмів. Така «дієта» незрівнянна ні з однією іншою в усьому світі і є єдиною в своєму роді, яка має такої потужної ефективністю. Людям, що страждають ожирінням і яким не забороняє цього лікуючий лікар, обов'язково варто утриматися від прийому їжі в дні Божественної Благодаті. 
Суть цих семи тижнів полягає в підготовці до Великодня, Світлого Воскресіння Христового. Таким чином, християни виявляють свою любов до Спасителя, доводять істину віри. 
 

Піт в різних релігіях


Навіть в абсолютно інших релігіях піт є, але виглядати це може зовсім по-іншому: 

·  Індуїзм: корова у них є священною твариною, тому вживати яловичину заборонено.
 

·  Мусульмани та іудеї відмовляються від свинини і обмеження на їжу, наприклад, у Рамадан у мусульман і в Судний день в іудеїв.
 

·  А буддисти їдять все, в тому числі рибу, свинину та яловичину.

Календар харчування у Великий піст в 2016 році. Абсолютно точно можна назвати Великий піст самим суворим і багатоденним. Також він являє собою небезпеку для непідготовленого організму. 
Найсуворішої є перша седмиця. В цей час особливо важливо найбільш точно дотримувати правила і значно обмежувати себе в кількості спожитих продуктів. Щоб не сталося, людина не повинна здаватися. Якщо порушить утримання, продовжувати його вже не буде ніякого сенсу. Потрібно чітко розуміти, що це не заняття «від нічого робити». Ця подія має особливу важливість у житті кожного християнина. 
Чого не можна в першу седмицю: ·  Вживати алкогольні напої. ·  Палити тютюн. ·  Гніватися і лаятися. ·  їсти льодяники ·  Жувати жуйку. ·  Вживати такі продукти, як: ·  м'ясо будь-якого виду; ·  рибу; ·  яйця; ·  молочні продукти; ·  не пісний хліб; ·  рослинну олію; ·  випічку; ·  шоколад та інші солодощі.

Що стосується рослинного масла, то воно забороняється не у всіх випадках. Як правило, дозволено споживати його людям, що потребують послаблення. Наприклад, тим, чия робота пов'язана з важкою фізичною працею, і хто працює в складних умовах. 
Продуктів, які можна їсти в ці дні, дуже мало. Тим не менш, така їжа повна вітамінів та інших поживних елементів. Проте їх може бути недостатньо для людей, що страждають серйозними захворюваннями. При наявності деяких діагнозів постити заборонено. Також не можна цього робити вагітним жінкам і годувальницям.

Друга седмиця, як і наступні (крім останньої) вже не так сувора. Принаймні, необов'язково себе обмежувати в кількості їжі. Субота є день поминання покійних. 
Виключають страви, у складі яких є молоко, м'ясо будь-якої тварини і риба. Останнє, включаючи ікру, дозволено для харчування хворим людям, в тому числі похилого віку, а також військовослужбовцям та експедиторам з другої до останнього тижня, крім четверга, всі середи і п'ятниці. 
Третя седмиця знаменує позбавлення від усіх гріхів через поклоніння хресту, адже тільки так це можливо. Саме з даної причини друга назва третьої неділі – Хрестопоклонна. 
У четверту шанують Івана Ліствичника. Як допомога віруючим у сходженні до духовного досконалості, їм було створено сходи, що раніше називалася ліствиця. Вцей час він вів самітницький спосіб життя. 
У п'ятій важливий четвер. Вранці цього дня християни моляться Святої Марії Єгипетської. Вона була чином жіночого гріхопадіння. Але після зустрічі зі Спасителем змогла стати на шлях істинний вірою і покаянням. Життя Марії – приклад того, як грішник після покаяння може знайти духовну досконалість. 
Шосту завершує седмицю Лазарева субота. Відзначають свято Входу Господнього в Єрусалим. Як свідчить переказ, Спасителя нашого зустрічала юрба з пальмовими гілками. Звідси до нас прийшла. Вербна Неділя. Гілочки напередодні освячують святою водою. Так народ зустрічає останню, сьому седмицю. 
У ці тижні, в принципі, меню не відрізняється. Таке ж, як і було описано вище. Тим, хто не страждає серйозними захворюваннями, і чия робота не пов'язана з важкою працею, рибу та її ікру можна їсти тільки два рази за весь цей час: Благовіщення Святої Богородиці і Входу Господнього в Єрусалим. 
Страсний тиждень навіть дещо суворіше першого. Дуже важливо утримуватися від споживання їжі і рідини в п'ятницю і суботу (не їсти і не пити взагалі). Інші дні можна вживати хліб, овочі і фрукти у свіжому вигляді, сушені та квашені. 
Можна розговітися в Святе Воскресіння – Великдень, але тільки після того, як буде закінчено Святкове Богослужіння, відбудеться Хресний Хід і будуть освячені крашанки та паски. У тому числі дозволяється випити трішки виноградного вина. 
 

джерело: Власне


Що ще читають на цю темуКоментарів немає
Додати коментар


Коментар