Любомир Гузар закликав журналістів частіше розповідати про добрі речі

Любомир Гузар закликав журналістів частіше розповідати про добрі речі

2016-04-07 12:52:44

Любомир Гузар закликав журналістів частіше розповідати про добрі речі

Блаженніший Любомир Гузар закликав українських журналістів концентруватися на хороших новинах і частіше розповідати про тих, хто робить добрі справи на користь ближнім і Україні.

 

Відеозвернення духовного лідера Української греко-католицької церкви, якого, за даними соцопитувань, українське суспільство вважає своїм моральним авторитетом, до всіх представників ЗМІ вийшло в ефірі телеканалу zik 2 квітня о 20:30 у спецвипуску «Погляд на життя», перед початком підсумково-аналітичної програми «Погляд на тиждень». Про це повідомляє прес-служба каналу.

«Журналісти замало говорять про добрі речі. Показуйте добрі приклади, розповідайте про них! Якби засоби масової інформації сконцентрувалися, шукали б приміри чогось хорошого – волонтерів, чесних людей, які працюють, чесних людей, які сповняють свій обов'язок, – це б заохочувало інших. Збалансовуйте новини на користь добра, а не сенсацій на крові, – закликав Блаженніший Любомир Гузар. –  Слова вчать, а приклади притягують. Якщо так робити, буде далеко краще, ніж є. Поставте собі питання, наскільки четверта гілка влади сповняє свою позитивну роль у суспільстві. Недостатньо? А чому так? Бо треба вишукувати не те, що погане, а те, що добре. Багато робиться добра. Покажіть це людям, коментуйте те від серця».

Нагадаємо, що нещодавно голова Донецької обласної військово-цивільної адміністрації Павло Жебрівський на конференції «Стратегія мовлення для Донбасу» закликав українські медіа розповідати не лише суцільний негатив, а й позитивні історії про відновлення Донбасу, яке поступово відбувається.

 

джерело: ДетекторМедіа


Що ще читають на цю темуКоментарів немає
Додати коментар


Коментар