Віталій Кличко в Дрогобичі (відео)

Віталій Кличко в Дрогобичі (відео)

2016-04-24 19:39:32

Віталій Кличко в Дрогобичі (відео)

7 квітня 2016 року, на Благовіщення, до Дрогобича з неофіційним візитом завітав міський голова Києва, чемпіон світу з боксу Віталій Кличко.
«Ми готові допомогти та поділитися нашими напрацюваннями і в освітній галузі, і в проектах «Картка киянина» та створенні центрів комунального сервісу. Здобутками в усіх напрямках, якими ви цікавитеся, – запевнив свого колегу Віталій Кличко. – Як мер Києва, як голова Асоціації міст я переконаний, що сьогодні така співпраця необхідна і треба її налагоджувати в масштабах усієї країни. Міста і містечка повинні розвиватися та втілювати необхідні зміни, тоді перетворення будуть відчутними і на державному рівні", – підкреслив Віталій Кличко.
Тарас Кучма зазначив, що цього року Дрогобич – місто Івана Франка, відзначатиме 160-річчя з дня народження видатного поета і діяча. І місто збирає кошти на реконструкцію гранітної бруківки на центральній площі Ринок. Віталій Кличко зробив свій внесок у реконструкцію частини площіі – 100 кв. метрів відреконструюють за рахунок мера Києва.
Також Кличко разом із дрогобицькою владою прогулявся вулицею Шевченка, де мав змогу оглянути історично-культурні об’єкти міста. Також мер Києва піднявся на вежу Ратуші та оглянув місто з висоти пташиного польоту
Віталія Кличка запросили в Дрогобич на відкриття оновленої площі, яке планують влаштувати в День міста у вересні.

https://youtu.be/ek9jjifnf5u
Дрогобич, історія Дрогобича, дрогобичани, гості міста. Всек про місто Дрогобич та його жителів. Про околиці Дрогобича.


джерело: Мій Дрогобич


Що ще читають на цю темуКоментарів немає
Додати коментар


Коментар