Дрогобич: Офіцер Карапата підняв руку на радника голови міста Надію Лисенко

Дрогобич: Офіцер Карапата підняв руку на радника голови міста Надію Лисенко

2016-08-14 23:03:07

Дрогобич: Офіцер Карапата підняв руку на радника голови міста Надію Лисенко

Жителька м. Харкова, юрист за освітою, матір трьох дітей Надія Лисенко добровільно поїхала в АТО, де зі зброєю в руках захищала мир в Україні від російського агресора. Там вона провела 2 роки свого життя. Як написав у Фейсбуці трускавчанин Леонід Федевич, «з Надею я служив в одному батальйоні, бачив її в реальних боях з танками, і під арт-обстрілами, знаю, чого вона вартує в часи, коли чоловіки «здавали» від страху». 
Сьогодні Надія Володимирівна – радник голови Дрогобицької міської ради Тараса Кучми. 
12 серпня о 14 год. 28 хв. Надія Лисенко на своїй сторінці у Фейсбуці написала наступне: «РЕПОСТ!!! Тільки що в їдальні мерії на мене напав начальник поліції Дрогобича. Ми з ним привіталися, запитали про інцидент на вул. Ковальській. У відповідь почули звинувачення на свою адресу, що бійки на даній вулиці відбуваються за нашою ініціативою, оскільки мерія посилає поліцію туди працювати, і якби в мерії НЕ рішали, то у них все було б гаразд. 
Після того, як я включила свій телефон, щоб сфотографувати начальника поліції, що харчується в їдальні мерії і агітує на бездіяльність з боку відповідних органів з наведення порядку в місті, Карапата Мирон Григорович спробував вихопити у мене з рук мій телефон, став виштовхувати мене з залу». 
Щодо інциденту, що стався 11 серпня вранці на вулиці Ковальській у Дрогобичі: відбувся конфлікт між продавцями ринку та працівниками поліції, які рано вранці розпочали виганяти продавців з ринку. За свідченнями очевидців, того ранку поліцай побив дідуся з села, який хотів продати свій мед під стінами торгового комплексу (колишнього театру «Аврора»). За іншою інформацією, працівниці ринку самі почали бити працівників поліції. Про це й хотіла отримати коментар радник міського голови особисто від начальника Дрогобицької поліції, однак його реакція виявилася агресивною. 
13 серпня Надія Володимирівна звернулася із заявою у прокуратуру про застосування начальником поліції Мироном Карапатою до неї фізичної сили з метою заволодіння мобільним телефоном потерпілої. Після цього Надія з друзями, а також побратимами, з якими воювала в АТО, о 12 годині зібрались біля міського відділу поліції, щоб почути офіційну думку правоохоронців щодо цього інциденту. Начальник Дрогобицького відділу поліції, підполковник поліції Мирон Карапата не захотів давати жодних коментарів, сів у машину «Рекстон» (державний реєстраційний номер ВС 4128 АК) і поїхав. Більше, ніж через півтори години присутнім вдалося почути позицію заступника начальника відділу поліції – начальника слідчого відділу, підполковника поліції Тетяни Драган. Тетяна Іванівна вислухала Надію Лисенко, і на запитання присутніх відповіла, що їй нічого невідомо з приводу інциденту у їдальні ратуші та запропонувала написати заяву. Оскільки Надія Лисенко цього дня вже написала по факту відповідну заяву в прокуратуру, писати вдруге окремо в поліцію, як вона вважає, буде недоцільно. 

Кореспондент газети «Гомін Галичини» Юрій Федчак

 
Відео -  https://youtu.be/xrzoygfo9hy
 
більше фото є у фотоальбомах на сайті
 
автор світлин: Юрій Федчак

джерело: автор


Що ще читають на цю темуКоментарів немає
Додати коментар


Коментар