14 жовтня Дрогобич сказав гучно та нездоланно: «В ідеї нація міцна!».

14 жовтня Дрогобич сказав гучно та нездоланно: «В ідеї нація міцна!».

2014-10-16 19:01:49


14 жовтня Дрогобич сказав гучно та нездоланно: «В ідеї нація міцна!».

14 жовтня Дрогобич сказав гучно та нездоланно: «В ідеї нація міцна!». Сотні палаючих молодих та старечих облич, в очах вогонь боротьби, мужність і почуття обов’язку перед рідною країною.  Ведуть вперед повстанці – ті, котрим доводилось виборювати українську державу понад 70 років тому, і ті, котрі сьогодні «не знають, що таке вагання» - воїни Східного фрону. Цей плацдарм зародження нового сприйняття, нового духу подарував відчуття приналежності до єдиної спільноти, де кожен поруч з тобою – побратим. Понад тисячу людей взяли участь у смолоскипному марші «Борцям за Волю України», після якого відбулось символічне запалення Тризубу та Велика Ватра. Співали за Україну пластунка Станиці Борислав – Оля Садова та «голос Майдану» - відомий бард та публіцист – Володимир Гонський.
Метою заходу є самоорганізація, прагнення подолати загальну втому та породити міць! Всі ми, від малого до старого повинні стати в один ряд оборонців рідного краю. Хтось на передових позиціях, в болоті окопів та відсирілих бліндажах, під щільним вогнем відвічного ворога України; хтось готуючи їсти нашим воїнам, хтось доставляючи необхідне на місця ведення бойових дій, а хтось і щирою молитвою та не менш щирою пожертвою, віддаючи, подекуди, останнє. 
У кожного з нас свій фронт та лише одна єдина мета – всіма можливими способами та засобами вибороти свободу, вберегти нашу країну від окупації. Це святий обов’язок перед світлою пам’яттю всіх полеглих синів і дочок України, що склали свої голови на жертівник Нації. 
Дякуємо усім, хто долучився до заходу! Вдячні тим, хто береже наш сон. 
Слава Україні!

Прес-служба МГО"Український молодіжний прорив" м.Дрогобич

джерело: МГО


Що ще читають на цю темуКоментарів немає
Додати коментар


Коментар