В рамках Міжнародного дня захисту дітей

В рамках Міжнародного дня захисту дітей

2017-06-02 09:12:20

В рамках Міжнародного дня захисту дітей

В рамках Міжнародного дня захисту дітей у Дрогобичі відбувся круглий стіл, на якому обговорили діяльність соціальних інституцій, які покликані захищати права та інтереси дітей.
Серед організаторів цього заходу: Стрийський місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги та відділ – служба у справах дітей виконавчого комітету Дрогобицької міської ради. Участь у цьому заході взяли: заступник міського голови з гуманітарних та соціальних питань Василь Качмар, директор Стрийського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Марія Николаїшин, начальник відділу – служби у справах дітей Ігор Яким, головний спеціаліст відділу освіти Андрій Заболоцький, керівники інших структурних підрозділів виконавчого комітету Дрогобицької міської ради, які працюють з дітьми та в інтересах дітей, фахівці сектору ювенальної превенції та служби пробації, а також вчителі освітніх закладів міст Дрогобича та Стебника, лідери громадських організацій. 
Під час заходу присутні, обговоривши практику взаємодії установ та організацій, які працюють із дітьми, підтримали ініціативи Василя Качмара – заступника Дрогобицького міського голови із гуманітарних та соціальних питань, щодо необхідності напрацювання проекту Програми профілактики злочинності у дитячому та молодіжному середовищі. Позитивно сприйнятою стала пропозиція директора Стрийського місцевого центру з надання безоплатної вторинної праововї допомоги Марії Николаїшин щодо впровадження у навчальних закладах міст Дрогобича та Стебника відповних практик та примирних процедур.

Ми наразі нагадуємо, що на Дрогобиччині з першого вересня започаткували свою діяльність відділи Стрийського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги – бюро правової допомоги. Фахівці приймають за адресою:  м. Дрогобич, вул. Лесі Українки, 70, м. Борислав, вул. Адама Міцкевича, 64, м. Трускавець, вул. Данилишиних, 62. Центр знаходиться за адресою: м. Стрий,  вул. О. Бачинської, 1а.  


Що ще читають на цю темуКоментарів немає
Додати коментар


Коментар