Чемпіон України з бодібілдингу очолив департамент спорту Тернопільської ОДА

Чемпіон України з бодібілдингу очолив департамент спорту Тернопільської ОДА

2014-10-17 19:09:24

Департамент у справах сім’ї, молоді, фізичної культури і спорту Тернопільської ОДА очолив чемпіон України з бодібілдингу Віктор Мацикур.

Новопризначеного керівника представив голова облдержадміністрації Олег Сиротюк, – повідомили ia zik у прес-службі ТОДА.

За словами очільника Тернопільщини, об’єднання управління сім’ї та молоді з управлінням з питань фізичної культури і спорту – це один із етапів реорганізації структурних підрозділів облдержадміністрації.

«Для нас дуже важливими напрямками є молодіжна політика, фізична культура і спорт. У цей нелегкий для країни час у кожній з цих сфер є чимало завдань, які потрібно реалізувати. Міністерство молоді і спорту України працює над новою концепцією і новими підходами до роботи. Сподіваюся, новостворений департамент на чолі з керівником також працюватиме по-новому», – зазначив Сиротюк.

Довідка ia zik.

Віктор Мацикур народився 1975 року. Закінчив Тернопільський національний педагогічний університет за фахом «вчитель географії і історії».

У 2003 році заснував Федерацію бодібілдингу та фітнесу Тернополя. З 2004 до 2007 року активно виступав як спортсмен, здобувши титули чемпіона світу з жиму лежачи, багаторазового чемпіона та призера чемпіонатів України з бодібілдингу. Відновив виступи у 2013 році.

У 2004-2007 роках був віце-президентом кількох всеукраїнських федерацій: nabba Україна, НАББА України, wpo/wpc України.

Суддя міжнародної категорії з пауерліфтингу федерації wpo/wpc. Сертифікований персональний тренер федерацією wff. Атестований боковий суддя Всеукраїнської федерації фрі-файту та контактних єдиноборств.


Що ще читають на цю темуКоментарів немає
Додати коментар


Коментар