В Дрогобичі за російську музику в публічних місцях — каратимуть

В Дрогобичі за російську музику в публічних місцях — каратимуть

2017-11-04 11:59:38

В Дрогобичі за російську музику в публічних місцях — каратимуть

Відтепер усім закладам громадського харчування, закладам культури та водіям громадського транспорту Дрогобича заборонено вмикати не лише пісні російських виконавців, а взагалі композиції росіян

Таке рішення нещодавно одностайно прийняли на засіданні виконкому міськради, пише газета «Експрес». «Мова про заклади харчування (ресторани, бари, кафе), де на моніторах транслюють кліпи російською мовою, — уточнив Зеновій Квасній, прес-секретар Дрогобицької міськради.

На порушників поліція складатиме протокол, а власників закладів, комунальних маршрутів притягатимуть до адмінвідповідальності».

Джерело: Експрес

джерело: Дрогобиччина Н.Краю






Що ще читають на цю тему



Коментарів 1
Черговий фейк міської ради Дрогобича, буцім вони щось роблять. Краще б ділом займались. З російською музикою в Дрогобичі немає таких проблем, щоб вже на виконком це питання виносити, а ось із порушеннями у забудові центральної частини міста - чому не забороняють тротуари забудовувати в центрі міста, чому не закриють інтернет-клуб навпроти ратуші з якого молоді люди виходять о 7 ранку в наркотичному дурмані, і т.д. і т.п.???!!!

Вікторія

Додати коментар


Коментар